ÖzelGüvenlik.Net

Prestij Vip Güvenlik

ADRES
Oğuzlar Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi No:40/3-4 Balgat / Çankaya / ANKARA
TELEFON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

PRESTİJ VİP GÜVENLİK

 

Özel güvenlik hizmetleri faaliyet alanında, bugün Türkiye’nin en önde gelen firmaları arasında bulunmaya aday PRESTİJ VIP GÜVENLİK VE KORUMA, 2014 yılında kurulmuş olup, ilk kurulduğu gün ki heyecanını hala sürdürmektedir.

Hızla değişen sektörlerin getirdiği fırsatları hissederek hizmet sunabilen, kısacası değişimle uyum içinde olup, değişimi yöneten şirketler arasındadır.

PRESTİJ VIP GÜVENLİK VE KORUMA yepyeni bir yüzyıla, değişimi, yani hayatın ritmini şirket kültürüne taşıyarak adım attı. Değerlerimiz, Vizyonumuz ve Misyonumuz PRESTİJ VIP GÜVENLİK VE KORUMA‘ nın yapı taşlarını oluştururken, değişime uyum sağlamak ve hep birlikte hareket edebilme kabiliyeti sürekli gündemimizde olmuştur.

Şirketimizin Genel Müdürlüğü ANKARA’ dadır. PRESTİJ VIP GÜVENLİK VE KORUMA nın yenilikçi iş anlayışı, çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değer, hep birlikte adım atacağımıza dair inancımızı güçlendirmektedir. Değişen dünyada ‘sorumluluk ve tutku’ firmamızın faaliyet gösterdiği alanlarda ortak noktalar olarak yeni yüzyıla taşınmaktadır. Günümüzün Türkiye’si emin adımlarla çok hızlı bir şekilde büyümekte, batı kültürünün iş disiplini ve ahlakı, doğu kültürünün esnekliğine ve sıcaklığına sahiptir. Firmamız bugüne kadar elde etmiş olduğu bu birikimi ve sorumluluğu müşterilerine aktararak katkı sağlamayı, destek olmayı ilke edinmiştir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.