Özel Güvenlik Forum

Özel Güvenlik Forum
Gönderiler
Konular

Forum Hakkında

OzelGuvenlik.Net Forum web sitemizi ziyaret eden özel güvenlik sektörü çalışanlarının bilgi ve tecrübelerini paylaşabilmeleri, güncel gelişmelerden haberdar olabilmeleri ile sorunlarına çözüm yolları bulabilmeleri amacıyla ve bine yakın yorum bölümlerinde bulunan konuların daha düzenli ve kolay bulunabilir olması amacıyla kurulmuştur. Ne yazık ki tüm kişisel bilgileri ile teslim oldukları A.B.D. menşeli facebook ve benzeri sosyal medya hesaplarında sürekli sorunlarına çözüm yolları arayan özel güvenlik çalışanları yerli ve milli web sitelerimize fazla rağbet etmemektedir. Oysa sosyal medya fake hesaplarla çığırından çıkmış yapılan paylaşımlar algı oluşturmaktan başka bir amaç taşımaz hale gelmiştir. Biz de özel güvenlik sektörününde yoğun olarak bulunduğu sosyal medyada ki bu kirliliğe bir nebze karşı durabilmek için forum bölümümüzü oluşturup yayına almış bulunuyoruz. Web site uzmanlarımızında soru ve sorunlarınıza cevap verip çözüm yolları arayacağımız forumumuzun faydalı olması dileğiyle...

0
0

Forum Kuralları

Özel Güvenlik, kamu güvenliğini tesis eden kolluk kuvvetlerine yardımcı olan bir görevdir. Bu nedenle kamunun güvenliğini tesis etmekle görevlendirilmiş özel güvenlik görevlileri çalıştıkları sektörü temsil kabiliyetine sahip, güvenilir, vakur, eğitimli ve örnek bir insan olmalıdır. Bu düsturdan hareketle uzun uzadıya bir forum kuralı oluşturma gereği duymadık. Başkalarının Anayasa ve diğer mevzuatlarda güvence altına alınmış haklarına saygı gösterileceğine inancımız tamdır. Zaten forum yöneticilerimiz mümkün olduğu kadar, paylaşımlarınızın sizlere de sıkıntı çıkarmamasını sağlamaya yönelik çaba sarfedecektir. Bilinmelidir ki bu forumda yapılan paylaşımlar paylaşımı yapan kullanıcının görüşlerini yansıtır, ozelguvenlik.net web sitemiz bu paylaşımlardan sorumlu tutulamaz, yer sağlayıcı olarak bu görüşler ile ilgili şikayetler tarafımıza ulaştığında site yönetimi ve forum görevlileri tarafından incelenerek gerekli görüldüğü takdirde kaldırılır.

0
0

Yasal Mevzuat Sorunları
Gönderiler
Konular

5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu

5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu ile ilgili sorun ve paylaşımlar bu bölümde tartışılacaktır.

18
3

680 Sayılı KHK

680 sayılı KHK ile özel güvenlik kanununda yapılan değişikliklerden kaynaklanan sorun ve çözüm önerileri bu bölümde tartışılacaktır.

96
7

4857 Sayılı İş Kanunu

4857 Sayılı İş Kanunundan kaynaklanan sorun ve çözüm önerileri bu bölümde tartışılacaktır.

0
0

Diğer Mevzuat

Diğer kanun, yönetmelik ve genelge gibi mevzuatlardan kaynaklanan soru ve sorunlar ile bilgi paylaşımı bu bölümde yapılacaktır.

0
0

Genel Sorunlar
Gönderiler
Konular

Özel Güvenlik Olabilmek İçin Yapılması Gerekenler

Özel Güvenlik olabilmek için gerekli şartlar yapılacak işlemler, masraflar vb. görüş, sorun ve çözüm önerileri bu bölümde tartışılacaktır.

0
0

TYP İle İlgili Konular

Toplum Yararına Proje kapsamında görev yapan özel güvenlik görevlilerinin soru ve sorunlarını paylaşabileceği, çözüm yolları arayacağı ve bilgileneceği bölüm.

2
1

Özel Güvenlik Maaşları

Maaşlar, asgari ücret, asgari geçim indirimi ve fazla mesai ücreti gibi konularla ilgili paylaşımlar bu bölümde yapılacaktır.

0
0

Eğitim
Gönderiler
Konular

Özel Güvenlik Dersleri

Özel Güvenlik Dersleri ile ilgili paylaşımlar bu bölümde yapılacaktır.

0
0

Özel Güvenlik Kursları

Özel Güvenlik Kursları ile ilgili bilgi, tavsiye ve diğer paylaşımlar bu bölümde yapılacaktır.

0
0

Özel Güvenlik ve Koruma Bölümü

Üniversitelerin Özel Güvenlik ve Koruma bölümü öğrencilerinin bilgi, tecrübe, sorun ve çözüm yollarını paylaşacakları bölümdür.

0
0

Özel Güvenlik Sınavları

Özel Güvenlik Sınavları ile ilgili bilgi ve diğer paylaşımlar bu bölümde yapılacaktır.

0
0

Koruma Hizmetleri
Gönderiler
Konular

VİP Yakın Koruma

Yakın Koruma (VİP) hizmetleri ile ilgili konular bu bölümde paylaşılacaktır.

0
0

Bina ve Tesis Koruma

Yakın Koruma dışında kalan bina tesislerde yapılan koruma ve devriye gibi hizmetler ile ilgili konular bu bölümde paylaşılacaktır.

0
0

Diğer Hizmetler

Yakın Koruma ve Bina tesis koruma dışında kalan koruma hizmetleri ile ilgili paylaşımlar bu bölümde paylaşılacaktır.

0
0

Özel Güvenlik Kuruluşları
Gönderiler
Konular

Sivil Toplum Örgütleri

Özel güvenlik sektöründe faaliyet gösteren sivil toplum örgütleri ile ilgili paylaşımlar bu bölümde yapılacaktır.

0
0

Güvenlik Şirketleri

Güvenlik sektöründe faaliyet gösteren şirketler ile ilgili paylaşımlar bu bölüme yapılacaktır.

0
0

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sektöründe faaliyet yürüten güvenlik sistemleri hizmeti veren firmalar ile ilgili paylaşımlarımız bu bölümümüzde yapılacaktır.


0
0

Share:

özel güvenlik forum bölümümüz özel güvenlik görevlilerinin sorunlarını tartışmak, çözüm yolları aramak ve kamuoyu oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Özel güvenlik forum bölümümüze ilgi göstereceğinizi umuyor, iyi forumlar diliyoruz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol