Güvenlik kimliği yenileme  

RSS

Volkan eddy
 Volkan eddy
(@Volkan eddy)
Misafir
Gönderiler: 1
12/02/2019 7:22 pm  

Merhaba kavgadan dolayı 8 ay 3 gün ceza aldım hagb uygulandı silahlı özel güvenlik kimliği yenilenirmi olayda bir alet kullanımı söz konusu değil

AlıntıÇözüldü
admin
(@admin)
Üye Admin
Gönderiler: 47
13/02/2019 11:49 pm  

Sayın Volkan,

kavga (müessir fiil) suçu ve aldığınız ceza süresinden dolayı özel güvenlik kimlik kartınızın yenilenmesinde sorun olmayabilir, ancak, bu suç ve hagb niz nedeniyle silahlı kimliğiniz silahsıza çevrilebilir.

Ozan beğenme
CevapAlıntı
Ozan
 Ozan
(@ozan)
Yeni Güvenlik
Gönderiler: 1
20/06/2019 10:20 am  

Merhabalar 2019 ocak ayinda rutin bir kontrolde 1gr dan az esrar maddesi bulundu ustumde buna takiben herhangi bir mahkeme olmadan eve savciliktan 5 yil sure ile kamu davasinin acilmasinin ertelenmesine 1 yil tedavi amacli denetimli serbestlik yazan kagit geldi aralik sonunda kartimin suresi doluyor yenileme icin gittigimde sorun yasarmiyim 4 aydir denetimli devam ediyor kamu kurumunda calisiyorum şayet kartimi yenilemezler ise iş hakkima kurum sonmu verir baska bir birimemi aktarmasi gerekli khk li oldugumuzdan herhangi bir mahkemem bile olmadi tedavi amacli denetimli serbestlik kart yenilemeye iptalmidir cevabiniz icin simdiden cok tesekkur ederim

CevapAlıntı
Ahmet kilic
(@ahmet-kilic)
Yeni Güvenlik
Gönderiler: 0
11/07/2019 2:57 am  
Benimde sigara kaçakçılığı yüzünden 1 yıl 3 ay hapis 1 hafta açıkta yattım 4 yıl geçti sabıka hala görünmekte yenileme durumu sorun oluşurmu teşekkürler

CevapAlıntı
Kerem
 Kerem
(@Kerem)
Misafir
Gönderiler: 3
30/07/2019 10:41 am  
  1. kartını iptal ederler kardeşim benim daha soruşturma aşamasında eve kağıt gelmeden emniyetten çaığırıp kimliğimi aldılar bende kamuda çalışıyordum sıkıntı yani kardeşim geçmiş olsun

CevapAlıntı
Kerem
 Kerem
(@Kerem)
Misafir
30/07/2019 10:44 am  

Bu konuda yeni kanunda soruşturma veya koğuşturma olması kartı iptaline sebeb oluyor kamu davasının açılmasının ertlenmeside koğuşturma 5 sene devam ediyor demektir .5 sene sonra gider başvurursun onlarda uygun bulursa güvenlik soruşturman olumlu olduğu taktirde sana kimliğini verirler

CevapAlıntı
Kerem
 Kerem
(@Kerem)
Misafir
30/07/2019 10:51 am  

Aslında bir insanın kamu davası bile görmemiş olması suçsuz affedildiği anlamına gelir 5 sene hiçbirşekilde olaya karışma demektir bir uyarıdır haa sen affedilip tekrar aynı şuçu işlersen bu sefer kimliğini almaları tabiki doğaldır.olmasıda gereken böyledir ama uygulunanan khy yla çıkan yeni maddeler bunlara izin vermemekte güya topluma kazandıralım sabıkası olmasın damgalanma olmasın diye verilen bu dava açılmaması kararı özel güvenliksen işinde ol herkes bunu duysun ortalarda kal yemeğe ekmek bulama şeklinde sonuç çıkatmaktadır sen yinede bi avukata danış nediyor kurtarma şasın varmı dene bekleme yenilemeyi yoksa işin zor kimliğin iptal olur kardeşim inş çözersin bizede emsal olur

CevapAlıntı

Cevap yaz

Preview 0 Revisions Saved
Share:

özel güvenlik forum bölümümüz özel güvenlik görevlilerinin sorunlarını tartışmak, çözüm yolları aramak ve kamuoyu oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Özel güvenlik forum bölümümüze ilgi göstereceğinizi umuyor, iyi forumlar diliyoruz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol