Özel güvenlik olmaya engel haller  

Sayfa 2 / 2
  RSS

(@admin)
Üye Admin
Gönderiler: 50
11/05/2019 12:14 am  

Sayın Mustafa, 

Hırsızlık suçundan kesinleşmiş bir suçunuz var, hüküm giymişsiniz ve cezanız infaz edilmiş,  kanun bu konuda açık bu suçtan ceza almamış olmanız gerekir,  ya müracaatta ret yer ya da güvenlik soruşturmanız olumsuz çıkar,  yine de denemek sizin kararınız.

CevapAlıntı
 Abdullah çeliker
(@Abdullah çeliker)
Misafir
Gönderiler: 1
26/07/2019 5:21 pm  

Alkollü araç kullanırken 2.02 promille yakalandım.hakkımda adli işlem başlatıldı silahlı özel güvenlik kimlik kartımı yenilirken önüme çıkarmı mahkeme 07/11/2019 tarihinde  

CevapAlıntı
(@admin)
Üye Admin
Gönderiler: 50
27/07/2019 12:14 am  

@Abdullah çeliker

Her türlü adli işlem güvenlik birimlerince uyap sistemi üzerinden görünmektedir. Suçun cinsi bakımından özel güvenlik olunmasına engel olacak bir suç olmamakla birlikte bir yıl ve üzeri ceza almamanız gerekmektedir, ceza alma ihtimalinize binaen yenileme için mahkeme sonucunu beklemek zorunda kalabilir, yada kimliğiniz silahsıza çevrilerek verilebilir.

CevapAlıntı
(@tepekurt_tek)
Yeni Güvenlik
Gönderiler: 1
10/09/2019 8:21 pm  

Kolay gelsin hakkımda mahkeme kararı cıkmış mahkemeye gideçekmişi ekim 14/te e devletten gördüm bir diş hastanesinde doktor hemşire ile tartıştım yanlış  sağlam dişimi çekmek istedi münakaşe ettik  sen kendini ne sanıyon dedim diş koltuğundan önümdeki sehpayı iterek kalktım hasta haklarına şikayet etmeye gittim onlar polis çağırıp beni savcılığa sevk ettirdiler kimliğini iptal ettiren bir durum olur mu kamu kurumunda özel güvenlik olarak çalışıyorum daha önce herhangi bit suçum olmadı cevap sağolun.

CevapAlıntı
Sayfa 2 / 2
Share:

özel güvenlik forum bölümümüz özel güvenlik görevlilerinin sorunlarını tartışmak, çözüm yolları aramak ve kamuoyu oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Özel güvenlik forum bölümümüze ilgi göstereceğinizi umuyor, iyi forumlar diliyoruz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol