Özel güvenlik olmaya engel haller  

Sayfa 2 / 2
  RSS

admin
(@admin)
Üye Admin
Katılım : 3 sene önce
Gönderiler: 46
11/05/2019 12:14 am  

Sayın Mustafa, 

Hırsızlık suçundan kesinleşmiş bir suçunuz var, hüküm giymişsiniz ve cezanız infaz edilmiş,  kanun bu konuda açık bu suçtan ceza almamış olmanız gerekir,  ya müracaatta ret yer ya da güvenlik soruşturmanız olumsuz çıkar,  yine de denemek sizin kararınız.


CevapAlıntı
Abdullah çeliker
 Abdullah çeliker
(@Abdullah çeliker)
Misafir
Katılım : 2 hafta önce
Gönderiler: 1
26/07/2019 5:21 pm  

Alkollü araç kullanırken 2.02 promille yakalandım.hakkımda adli işlem başlatıldı silahlı özel güvenlik kimlik kartımı yenilirken önüme çıkarmı mahkeme 07/11/2019 tarihinde  


CevapAlıntı
admin
(@admin)
Üye Admin
Katılım : 3 sene önce
Gönderiler: 46
27/07/2019 12:14 am  

@Abdullah çeliker

Her türlü adli işlem güvenlik birimlerince uyap sistemi üzerinden görünmektedir. Suçun cinsi bakımından özel güvenlik olunmasına engel olacak bir suç olmamakla birlikte bir yıl ve üzeri ceza almamanız gerekmektedir, ceza alma ihtimalinize binaen yenileme için mahkeme sonucunu beklemek zorunda kalabilir, yada kimliğiniz silahsıza çevrilerek verilebilir.


CevapAlıntı
Sayfa 2 / 2

Cevap yaz


 
Share:

özel güvenlik forum bölümümüz özel güvenlik görevlilerinin sorunlarını tartışmak, çözüm yolları aramak ve kamuoyu oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Özel güvenlik forum bölümümüze ilgi göstereceğinizi umuyor, iyi forumlar diliyoruz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
  
Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol