Bin 500 Özel Güvenlik Görevlisi Ve Aileleri Sağlık Hizmeti Alacak

Bin 500 Özel Güvenlik Görevlisi Ve Aileleri Sağlık Hizmeti Alacak

Trabzon Medical Park Karadeniz Hastanesi ile Öz Savunma ve Güvenlik İşçileri Sendikası (ÖZ-İŞ SEN) arasında bin 500 özel güvenlik görevlisi ve ailelerinin tedavilerde kolaylıklardan yararlanmalarını sağlayan bir protokol imzalandı.

 

İmzalanan protokol ile Trabzon, Rize ve Artvin’de görev yapan ÖZ-İŞ SEN üyesi bin 500 özel güvenlik görevlisinin hem kendileri hem de eş, çocuk, anne ve babaları Medical Park Karadeniz Hastanesinin sağlık hizmetinden faydalanabilecek.

Medical Park Karadeniz Hastanesinde düzenlenen protokol imza törenine hastanenin Kurumsal Pazarlama Müdürü Fırat Uğur ile ÖZ-İŞ SEN Doğu Karadeniz Bölge Temsilcisi İhsan Tatlı katıldı. Amaçlarının sendikaya üye özel güvenlik görevlilerinin en iyi şekilde sağlık hizmeti almalarını sağlamak olduğunu belirten Tatlı, “Protokolle özel güvenlik görevlilerinin yanı sıra birinci derece yakınları da avantajlı sağlık hizmetinden faydalanabilecek” dedi.

İlgili sendikayı ve hastane yetkililerini, özel güvenlik personeline yapılan bu hizmetten dolayı www.ozelguvenlik.net olarak tebrik ediyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.