Kırklareli Üniversitesinde Güvenlik Eğitimi Verildi

Kırklareli Üniversitesinde Güvenlik Eğitimi Verildi

Kırklareli Üniversitesinde güvenlik işleri kadrosunda görev yapan özel güvenlik personeline eğitim verildi.

 

Kırklareli Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Sürekli İşçi (Güvenlik İşleri) kadrosunda görev yapan özel güvenlik personeline yönelik eğitim semineri düzenlendi.

İleri Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi Konferans Salonunda 04 – 05 Mart 2019 tarihlerinde Üniversitede görev yapan güvenlik personelinin bilgi, beceri, tecrübe ve sunulan güvenlik hizmetinin kalitesinin arttırılması amacıyla iki grup halinde düzenlenen eğitimde; halkla ilişkiler, iletişim ve kitle psikolojisi konuları anlatıldı.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Kürşat Erkal, temel hak ve hürriyetlerin korunması, mevzuat bilgilerinin ve iletişim becerilerinin arttırılması, aidiyet duygularının geliştirilmesi ile özel güvenlik hizmetlerinin iyileştirilmesi amacıyla “etkili iletişim”, “genel kollukla ilişkiler”, “güvenlik tedbirleri” ve “özel güvenlik hukuku ve kişi hakları” konularında; Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü Arş. Gör. Furkan Erdoğdu ise, kitle psikolojisi, grup dinamiği ve öfke kontrolü, toplumsal olaylarda teknik ve taktik düzenler konularında katılımcılara bilgiler verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.