Okullarda görevlendirilecek güvenlik görevlileri kura ile belirlendi

Okullarda görevlendirilecek güvenlik görevlileri kura ile belirlendi

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Gönül Demirsu, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’ndaki kura çekimi öncesi yaptığı konuşmada, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullara alınacak güvenlik görevlileriyle ilgili kurayı çektiklerini belirtti.

Çalışma ve İş Kurumu Zonguldak İl Müdürlüğü tarafından Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışacak 67 özel güvenlik görevlisi noter huzurundaki kura çekimiyle belirlendi.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Gönül Demirsu, Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’ndaki kura çekimi öncesi yaptığı konuşmada, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullara alınacak özel güvenlik görevlileriyle ilgili kurayı çektiklerini belirtti.

İl merkezi ve ilçelerde 232 kişiyi özel güvenlik görevlisi olarak başlatacaklarını ifade eden Demirsu, “Bugün ise merkezde 67 kişi için kura çekimi yapılacaktır. Kozlu ve Kilimli’de sabah itibarıyla kuralar çekildi. Kuralların çekimine müteakip işlemlerimizi yaptıktan sonra özel güvenlik görevlilerimizi okullarda çalıştırmak üzere göreve başlatacağız.” dedi.(ereglionder)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.