PTTPAL Güvenlik A.Ş.’den Güvenlik Personeli Alımı İle İlgili Açıklama Geldi

PTTPAL Güvenlik A.Ş.’den Güvenlik Personeli Alımı İle İlgili Açıklama Geldi

Geçtiğimiz Kasım ayında ilanı verilen PTTPAL Güvenlik A.Ş.’den Güvenlik Personeli Alımı İle İlgili Açıklama Geldi.

 

PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri Anonim Şirketi tarafından yapılan açıklamada:”yüzde 100 PTT A.Ş. İştiraki olarak nakit taşıma hizmetleri (banka ve finans kurumları, kuyumculuk ve mücevherat, perakende zincirleri, kamu kurumları, eğlence ve spor aktivite şirketleri vb.), nakit işleme hizmetleri (banknot işleme, madeni para işleme, ATM nakit hazırlama ve kasalama), ATM hizmetleri (nakit ikmal ve nakit zarf toplama, diğer teknik ve operasyonel hizmetler), değerli kargo lojistik hizmetleri kapsamında para ve değerli taşların taşınması ve pazarlanmasına yönelik faaliyet yürütmek üzere kurulmuştur.”denildi.

PTT zırhlı araçlar için 1100 güvenlik görevlisi alacak

PTTPAL Güvenlik A.Ş. açıklamasının devamında; “Yürütmekte olduğumuz ve kısa vadede gerçekleştireceğimiz projelere yönelik acil insan kaynağı ihtiyacına binaen iş ilanına çıkılmıştır ancak yeni faaliyete geçen İştirak Şirketimizin yapılanma, şubeleşme ve yatırım süreçlerini planlama aşaması devam etmekte olduğundan personel alımına ilişkin söz konusu ilan geçici bir süreliğine ertelenmiştir.” ifadesine yer verlidi.

Şirket ayrıca, “PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’nin bundan sonra yapacağı işe alımların, süreçlerin İştirak Şirketimizin vermiş olduğu ilan ve kanallar üzerinden takip edilmesi gerekmektedir.” açıklamasında bulundu.

23 Kasım 2018 tarihinde PTTPAL Güvenlik Şirketinin Personel Alım İlanı web sitemizde de yayınlanmıştı. Söz konusu ilanın yer aldığı yazımıza BURADAN ulaşabilirsiniz.

PTTPAL Güvenlik Şirketinin personel alım ilanın duyulmasının ardından başvuru için adres gösterilen ilan sitesinde bu ilanı yaklaşık 21.992 kişi takip etmeye başladı. Söz konusu ilana da BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bu durumda PTTPAL Güvenlik Şirketinin özel güvenlik personeli alımı için, şirketin hazırlıklarını tamamlayıp ilana çıkması beklenecektir. Konu ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.