Şampiyon Güvenlik!

Şampiyon Güvenlik!

İnegöl Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan Sanko Holding’e ait İSKO Tekstil Fabrikası bünyesinde yer alan bölümler arasında bu yıl 9.’su düzenlenen Geleneksel Voleybol Turnuvasında kupanın sahibi belli oldu. 24 takımın katıldığı turnuva da şampiyonluk kupasını İSKO Güvenlik Takımı aldı.

 

İnegöl Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonu ile İnegöl Kapalı Spor Salonunda yaklaşık 1,5 ay süren turnuvada keyifli ve mücadele dolu maçlar oynandı. Büyük çekişmenin yaşandığı Voleybol Turnuvasında, fabrika çalışanları kendi bölümlerinde oluşturdukları takımların mücadelesinin son gününde finale kadar gelmeyi başaran Güvenlik ile Mühendis takımları şampiyonluk için sahneye çıktı. Maç sonunda şampiyon İSKO Güvenlik takımı olurken, ikinci İSKO Mühendis takımı, üçüncü Boya Terbiye – A Takımı olurken, turnuvanın en değerli oyuncu ise, Boya Terbiye – A takımından Muammer Yazıcı oldu.

Kupa törenin de konuşan İSKO A.Ş. Personel Müdürü Sedat Binici, “18 Mart 2019 Pazartesi günü İnegöl Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi kapalı spor salonunda başlatmış olduğumuz, ve yaklaşık 1,5 aydır devam eden İSKO™ Bölümler Arası 9. Geleneksel Voleybol Turnuvasını, bugün sizlerin katılımıyla coşkulu bir havada gerçekleştirmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 6 grup ve 24 takımla başlayan turnuvamızda çalışanlarımızın arasında kurum kültürü oluşmasında ve İSKO ailesinin daha da anlam ve önem kazanmasına, takım ruhu ve motivasyonlarının artırılmasında önemli bir yer edinmiştir. Mutluluğun çalışma performansı üzerinde etkili olduğunun bilincindeyiz. Mutlu insanlar işyerinde verimlilikte diğerlerine göre daha yüksek oranlara sahip olduğu, insanların ruh halleri iyi olduğunda problemleri daha hızlı çözmeye, işbirliğine ve yaratıcılığa daha yatkın oldukları, çalışan bağlılığı, üretkenlik ve kalite oranlarının daha yüksek olduğu gözlemlenmiştir.

Turnuva boyunca İSKO olarak, çalışanlarımızın takım olma, sorumluluk alma, iyi iletişim, iyi konsantrasyon, motivasyon ve davranış kontrolü gibi kişisel gelişimleri olmuştur. İnegöl İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğüne, Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi okul müdürlüğüne desteklerinden dolayı, işyerimizin üst yönetimi ve genel müdürümüze, fabrika müdürümüze katkılarından dolayı, yaklaşık 1,5 aydır maçlarımızı yöneten İnegöl Gençlik ve Spor Müdürlüğü Antrenörü Serkan Seçkin Bey’e masa hakemi olarak görev yapan Ozan Ataş Bey’e teşekkür ediyoruz. İSKO ailesi kavramını daha da benimsetmek için düzenlediğimiz bu turnuvaya katılan tüm takımlarımıza ve takımlarımıza desteklerini esirgemeyen bölüm yöneticilerimize, çalışanlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyoruz.

İSKO 10. Voleybol turnuvasında görüşmek dileğiyle” diye konuştu. Konuşmanın ardından dereceye giren takım ve oyunculara kupa ve madalyaları takdim edildi.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.