ÖzelGüvenlik.Net

TYP Kapsamında Çalışan Özel Güvenlik Görevlileri Tepkili

TYP Kapsamında Çalışan Özel Güvenlik Görevlileri Tepkili

İşkur tarafından asgari ücret karşılığında Milli Eğitim İl Müdürlüklerine bağlı okullarda görevlendirilen 291 Özel Güvenlik Görevlisinin Güvenlik Kıyafeti tartışma konusu oldu.

2018-2019 Eğitim-Öğretim döneminde yaklaşık 9 ay süreyle görevlendirilen Özel Güvenlik Görevlilerinden, görevde kullanacakları özel güvenlik kıyafetlerinin kendilerinin temin etmesi istendi.

TYP kapsamında Ekim ayında göreve başlayan özel güvenlik görevlileri asgari ücret mukabilinde görev yapıyorlar. 500 TL.yi bulan Özel Güvenlik Kıyafetinin masraflarının kendilerince karşılanmasına bir anlam veremediklerini belirten özel güvenlik görevlileri;”zaten aldığımız maaş 1700 TL. civarında, her gün 15-20 TL. yol ve yemek masrafına harcıyoruz, geri kalanla ailemizi geçindirmeye çalışıyoruz, ayrıca çalışma süremizin bitimine 6-7 ay kaldı, biz bu uygulamayı haksızlık olarak görüyoruz.” dediler.(bha)

ögg kıyafet parası taleb yazısı

TYP kapsamında işe alınan okul güvenlik görevlilerinin diğer sorunlarınında ele alındığı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Daha fazla Manşet
Hastane güvenlik bölümü çalışanları motivasyon yemeğinde buluştu
Hastane güvenlik bölümü çalışanları motivasyon yemeğinde buluştu

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Güvenlik birimi motivasyon yemeğinde Derince Konak cafede bir araya geldi.Güvenlikçiler gecede bol bol oynayarak eğlendiler....

Kapat