ÖzelGüvenlik.Net

Alkışlar Özel Güvenlik Görevlilerine!

Alkışlar Özel Güvenlik Görevlilerine!

 

Alınan bilgiye göre, hastane bahçesinde sabah saatlerinde devriye görevi yapan özel güvenlik görevlileri Ekrem Timurtaş ve Halil Yaşlı bahçede bir cüzdan buldu. Cüzdanı hastane müdürüne teslim eden özel güvenlik görevlileri, cüzdanda yaptıkları incelemede 3 bin 610 TL ve ilaçlar buldu.

Kayıp cüzdanın sahibinin bulunması için önce hastanede anons yapan görevliler, bulamayınca Ceylanpınar Belediyesi anons bürosundan yardım alarak cüzdanın sahibini bulmaya çalıştı. Bütün bunlardan sonuç alamayan görevlilere öğle saatlerinde cüzdanını kaybettiğini söyleyen H.Ö isimli bir bayan müracaat etti.

Yapılan araştırmadan sonra cüzdanın esas sahibinin H.Ö olduğunu tespit eden görevliler, para dolu cüzdanı kadına teslim etti. Parayı 6 ay İş-Kur kapsamında çalıştığı dönemde biriktirdiğini söyleyen H.Ö, annesi ile birlikte yalnız yaşadığını ve bu paraya çok ihtiyaçları olduğunu söyledi.

H.Ö başta parayı bulan özel güvenlik görevlileri Ekrem Timurtaş ve Halil Yaşlı olmak üzere diğer yetkililere teşekkür ettiğini belirterek, insanlığın ölmediğini görmenin mutluluk verici olduğunu dile getirdi.

Hastane güvenlik görevlileri ise insani ve mesleki olarak görevlerini yaptıklarını söyledi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.