ÖzelGüvenlik.Net

Başhekim Güneş Hastane Güvenlik Görevlileri İle Toplantı Yaptı

Başhekim Güneş Hastane Güvenlik Görevlileri İle Toplantı Yaptı

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa GÜNEŞ personel günleri münasebetiyle hastane de görev yapan güvenlik personelleri ile fikir alış verişi yapmak amacıyla bir araya geldi.

Çalışanların güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmasının büyük önem arz ettiğini ifade eden Başhekim Güneş, vatandaşların da verilen hizmetten memnun kalması için “Hep birlikte çözümler üretmeliyiz. İşini severek ve içinden gelerek yapanlar her zaman kaliteli işler yapmış ve topluma daha faydalı olmuşlardır. Bu sebeple işimize sımsıkı sarılmalı ve hastalarımızın memnun ayrılmasını sağlamalıyız. Tüm hastane çalışanları olarak bizlerden beklenen sadece hastalarımızın iş ve işlemlerini halletmek değil, onların sesine kulak vermek, empati yapmak, onları dinlemek ve daha iyi yardımcı olabilmektir.” dedi.

PERSONELLERDEN ÖNERİLERİ ALINDI

Sohbet toplantısında, hastane güvenlik görevlilerinin istek ve taleplerini içeren görüş alışverişinde bulunuldu. Sıkıntılar, çalışma şartlarındaki fiziki problemler, zorluklar gibi birçok görüş ve öneriler çalışan personellerin duygu ve düşünceleriyle değerlendirildi.

 

GÜVENLİK PERSONELİNCE MEMNUNİYETLE KARŞILANDI

Motivasyonlarına önemli bir katkı sağlayan görüşmeden memnun kaldıklarını belirten hastane güvenlik personeli, Başhekimin kendilerini ziyaret etmelerini ve yaşadıkları problemleri yetkili kişi olarak dinlemelerini memnuniyetle karşıladıklarını ve teşekkür ettiklerini dile getirdiler.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.