ÖzelGüvenlik.Net

Şanlıurfa İl Temsilcisi Özel Güvenlik Görevlisine Yapılan Saldırıyı Kınadı

Şanlıurfa İl Temsilcisi Özel Güvenlik Görevlisine Yapılan Saldırıyı Kınadı

Türk İş Konfederasyonuna bağlı Güvenlik iş sendikası Şanlıurfa il temsilcisi Halil Pişkin, Harran Üniversitesi Osmanbey kampusunda özel güvenlik görevlisi İsmail Türkmen’e yapılan saldırıyı kınadı.

Önceki gün, Harran Üniversitesi Osmanbey kampüsünde meydana gelen olayda Nizamiyeden kampüse giren araçlar üzerinde kimlik kontrolü yapan özel güvenlik görevlisi İsmail Türkmen saat 16’15 sıralarında Osmanbey kampüsüne girmek için nizamiyede duran 34 KP 0961 plakalı otomobilin yanına gitti.

Harran Üniversitesinde öğrenci olduğu öğrenilen bir kişi kimlik göstermediği gerekçesiyle içerisinde bulunduğu aracı kampüse almayan özel güvenlik görevlisine saldırarak darp etti.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Türk İş Konfederasyonuna bağlı Güvenlik iş sendikası Şanlıurfa il temsilcisi Halil Pişkin, Meydana gelen olay bizleri derinden üzmüştür. Orada görevini yapan güvenlik görevlisi arkadaşımıza yapılan saldırı tüm güvenlikçi kardeşlerime ve bizlere yapılmış saymaktayız. Biz bu olayın sonuna kadar takipçisi olacağız. Güvenlik görevlisi arkadaşımızın haklarını araması konusunda her zaman yanındayız. Yapılan insanlık dışı saldırıyı da kınıyoruz. Dedi.(yeniurfagazetesi)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.