2018 Siyer sınav sonucu kesin ne zaman açıklanacak? Mart ayının…?

2018 Siyer sınav sonucu kesin ne zaman açıklanacak? Mart ayının…?

Türkiye’nin 75 ilinden düzenlenen 2018 Siyer sınav sonucu ne zaman açıklanacak? Türkiye Geneli Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından her sene düzenlenen Siyer Sınav sonuç tarihi günün en çok arananlar listesine girdi.
2018 Siyer sınav sonucu kesin ne zaman açıklanacak? Mart ayının...?

18 Şubat 2018 tarihi itibariyle Türkiye Geneli Peygamber Sevdalıları Platformu tarafından düzenlenen Siyer sınav sonuç tarihi belli oldu. Peki bu sene yapılan Siyer Sınav sonucu kesin ne zaman açıklanacak? İşte Siyer sınavı sonuç öğrenme sayfası ve tüm merak edilenleri.

SİYER SINAV SONUCU NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

 

Geçtiğimiz gün yapılan 2018 Umre Ödüllü Siyer Sınavı sonuçları mart ayı içeirisinde açıklanacak. Net bir tarih verilmemesine karşın Siyer sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizin detayından öğrenebilirsiniz. Sınav Sonuçları http://peygambersevdalilari/ ile http://www.siyersinavi.com/ web sitelerindeki sorgulama ekranlarından da öğrenilebilecek.

SINAV NASIL DEĞERLENDİRELECEK?

A ve B Kitapçıklarda 1. Kategori 60 soru ve 80 dakika cevaplama, 2. Kategori 80 soru ve 100 dakika cevaplama, 3. Kategori 100 soru ve 120 dakika cevaplama, 4. Kategori ve 100 soru ve 120 dakika cevaplama süresi oldu. Puanlama 100 üzerinden değerlendirilecektir. 

Bu sene 13 bin kişinin katıldığı “O’nu oku, O’nu yaşa” sloganlı 4 Kategoride gerçekleştirilen 2018 Türkiye Geneli Siyer Sınavında 5 Umre Ödülü ve 2000 kişiye ödül verlecek.

Kaynak: Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.