Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Vakıf Katılım Güvenlik Görevlisi ve Gece Bekçisi Alımı Yapacak

Vakıf Katılım Güvenlik Görevlisi ve Gece Bekçisi Alımı Yapacak

Vakıf Katılım Bankası , değişik bölgelerde ki şubelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

İlan siteleri üzerinden duyuru yayımlayan Vakıf Katılım Bankası , değişik kadrolara en az lise mezunu adaylar arasından personel alımı yapacağını duyurdu. Güvenlik Görevlisi ve Gece Bekçisi kadrolarında çalıştırmak üzere yapılan personel alımında adaylar , değişik şehirlerde,Vakıf Katılım Bankasının şubelerinde istihdam edilecek.

Personel istihdamı yapılacak iller arasında İstanbul, Ankara, Konya, Kocaeli, Aksaray illeri ile Tarsus İlçesi bulunuyor.

İlanın ayrıntılarına gelince;

Konya Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları:

5188 sayılı yasa gereği silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip, En az lise mezunu, , Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Dürüst dikkatli ve yardımsever güvenlik görevlisi aranıyor.

İstanbul Gece Bekçisi Alımı Başvuru Şartları ve Detayları: 

Kısıklıda açılacak olan Anadolu Kurumsal şubemiz için İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, En az iki yıl benzer pozisyonda görev yapmış, Tercihen güvenlik sertifikasına sahip, En az lise mezunu, Etkin iletişim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve takip becerisi kuvvetli olan, bekçi aramaktayız.

İstanbul Üsküdar Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları: 

Kısıklı Şubemizde çalışacak, 5188 sayılı yasa gereği silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip, En az lise mezunu, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı,etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Dürüst dikkatli ve yardımsever güvenlik görevlisi aranıyor.

İstanbul Ümraniye Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları:

5188 sayılı yasa gereği silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip, En az lise mezunu, , Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı,etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Dürüst dikkatli ve yardımsever güvenlik görevlisi aranıyor.

Kocaeli Çayırova Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Detayları:

İbrahimağa Gebze Şubemizde çalışacak, 5188 sayılı yasa gereği silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip, En az lise mezunu, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı,etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Dürüst dikkatli ve yardımsever güvenlik görevlisi aranıyor.

Tarsus Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Detayları:

Tarsus Şubemizde çalışacak, 5188 sayılı yasa gereği silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip, En az lise mezunu, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı,etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Dürüst dikkatli ve yardımsever güvenlik görevlisi aranıyor.

Aksaray Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları Şu Şekilde:

Aksaray Şubemizde çalışacak, 5188 sayılı yasa gereği silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip, En az lise mezunu, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı,etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Dürüst dikkatli ve yardımsever güvenlik görevlisi aranıyor.

Ankara Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Ayrıntıları:

Çankaya şubemizde görev yapacak, 5188 sayılı yasa gereği silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip, En az lise mezunu, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı,etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Dürüst dikkatli ve yardımsever güvenlik görevlisi aranıyor.

BAŞVURULAR İNTERNETTEN

Vakıf Katılım Bankası kariyer sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.


BU İLANI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ