Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Gaziantep Üniversitesine 4 güvenlik 80 temizlik görevlisi alınacak

Gaziantep Üniversitesine 4 güvenlik 80 temizlik görevlisi alınacak

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla aşağıda yer alan tabloda dağılımı gösterilen şekilde “Sürekli İşçi” alımı yapılacaktır. 

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü tarafından alımı yapılacak personelin 80 adeti temizlik görevlisi, 4 adeti güvenlik görevlisinden oluşmaktadır. Alınacak tüm personel Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesinde görev yapacaktır. Üniversite Rektörlüğünün ilan metni ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere 4857 sayılı İş Kanunu ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” kapsamında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla aşağıda yer alan tabloda dağılımı gösterilen şekilde “Sürekli İşçi” alımı yapılacaktır. Şartları taşıyan adayların, 28.05.2020-01.06.2020 tarihleri arasında başvurularını Gaziantep İş Kurumu İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir. Ayrıca ilanın detaylarına www.gantep.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

A) KONTENJAN DAĞILIMI

UNVANIBİRİMİADETYÖNTEMAÇIKLAMALAR
Sürekli İşçi (Temizlik Görevlisi)Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği80Kura-SözlüEn az İlkokul en fazla Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak.
Sürekli İşçi (Koruma ve Güvenlik Görevlisi)Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği4Kura-SözlüEn az Ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu olmak.

BU İLANI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ