Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Üniversiteye Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Üniversiteye Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, İŞKUR aracılığı ile en az ilköğretim mezunu 30 özel güvenlik görevlisi alımı yapacak. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

 

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesine 30 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR’un kamu iş ilanları bölümünde yayına giren ilana göre, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü, 30 özel güvenlik görevlisi alımı yapacak.

Özel güvenlik görevlisi alımı ön başvuruları İŞKUR’a yapılacak olup, adayların en geç 11 Kasım 2019 tarihine kadar, haberimizin devamında verilen linkte ki İnternet adresinden başvuru kayıtlarını oluşturmaları gerekmektedir.

Özel güvenlik görevlisi alımı için adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve öncelikli olarak İŞKUR’a kayıtlı olmaları gerekmektedir.

 

TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ÖZEL GÜVENLİK ALIMI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

1- Türk vatandaşı olmak,

2- 18 yaşını tamamlamış olmak,

3- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

4- Özel kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımak,

5- Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,

6- Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak,

7- Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak),

8- Her aday, Türkiye İş Kurumunda (İŞKUR) yayımlanan listede belirtilen bir iş yeri ve bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

9- Adayların, başvurunun son günü itibarıyla duyurumuz ve ekinde yer alan tabloda meslek kollarına uygun olarak talep edilen öğrenim durumu ve özel şartlara haiz olmak.

10- Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

KURA İŞLEMLERİ

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş ilanı sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen 4 (Dört) katı kadar asıl aday sözlü sınava (mülakat sınavı) tabi tutulacaktır.

SÖZLÜ SINAV İÇİN BELGE TESLİM İŞLEMLERİ

Belirlenen 4 (Dört) katı kadar asıl adaylar sözlü sınava tabi tutulacaktır. Sözlü sınav için nihai listede yer alan adayların; hangi belgeleri teslim edeceği, belge teslim yeri, tarihleri ve diğer bilgilendirme işlemleri Namık Kemal Üniversitesi internet adresinden (www.nku.edu.tr) ilan edilecek olup, ayrıca adaylara yazılı tebligat yapılmayacaktır.

GERÇEĞE AYKIRI BEYAN

Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılarak atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu kişiler hakkında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere, Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

İlgili güvenlik görevlisi personelin 5188 sayılı Kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen “Özel Güvenlik Kimlik Kartına” sahip olmak.

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ÖZEL GÜVENLİK İŞ BAŞVURUSUNU İŞKUR ÜZERİNDEN YAPMAK İÇİN LİNKE TIKLAYIN…


BU İLANI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.