Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Örnek Davranış Gösteren Özel Güvenlik Görevlileri

Örnek Davranış Gösteren Özel Güvenlik Görevlileri

www.ozelguvenlik.net web sitesi olarak sergilediği örnek davranışlarla özel güvenlik mesleğini onurlandıran özel güvenlik görevlisi arkadaşlarımızı bizde davranışlarından ötürü onurlandırmak istedik. Bu amaçla sitemizde “ÖRNEK ÖZEL GÜVENLİK” adı altında bir bölüm oluşturduk. Basına yansıyan yada basında yayımlanmayıp sizler tarafından bize gönderilen bilgileri bu bölümümüzde yayınlayacağız.

Örnek davranış sergileyen özel güvenlik görevlisi arkadaşlarımız ile ilgili basına yansımayan bilgiyi ve sitemizde yayımlanmasını istediğiniz her türlü görüş, bilgi, fotoğraf, video ve haberleri 0530 450 5188 nolu whatsapp haber hattımızdan bize ulaştırabilirsiniz.


Örnek Davranış Gösteren Özel Güvenlik Görevlileri

 

Özel Güvenlik Görevlisi Ferda Özkan01

Özel Güvenlik Görevlisi Ferda Özkan

 

 • Siverek Devlet Hastanesinde çalışan Özel Güvenlik Görevlisi Ferda Özkan kardeşimiz hastane acilinde bekleyen bir hastanın kalp krizi geçirdiğini fark ederek müdahale edilmesini sağlayarak hayat kurtardı. Arkadaşımızı tebrik ediyoruz.

Konu ile ilgili  ayrıntı bilgiye “Urfa’da özel güvenlik görevlisi hayat kurtardı” başlıklı özel güvenlik haberimizden ulaşabilirsiniz.


özel güvenlik görevlisi Mehmet Sünmez

Özel Güvenlik Görevlisi Mehmet Sünmez

 

 • Görev yaptığı sitede güvenlik kamerasının kaydettiği görüntülerde üşüyen köpeğe montunu örtmesi gündeme gelen Özel Güvenlik Görevlisi Mehmet Sünmez kardeşimiz merhametiyle gönülleri yumuşattı. Arkadaşımızı tebrik ediyoruz.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye “Üşüyen Köpeğe Montunu Veren Fedakar Özel Güvenlik” başlıklı özel güvenlik haberimizden ulaşabilirsiniz.


 

Özel Güvenlik Görevlisi Berkan Kılıç

Özel Güvenlik Görevlisi Berkan Kılıç

 

 • Cüzdan bulup sahibine iade eden Ahi Evran Üniversitesi Araştırma Hastanesinde görevli Özel Güvenlik Görevlisi Berkan Kılıç kardeşimiz plaket ile ödüllendirildi, bizde onu listemize alarak onure etmek istedik. Arkadaşımızı tebrik ediyoruz.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye “Duyarlı güvenlik görevlisine teşekkür plaketi” başlıklı özel güvenlik haberimizden ulaşabilirsiniz.


 

Özel Güvenlik Görevlisi Fatih Öztatar

Özel Güvenlik Görevlisi Fatih Öztatar

 

 • Kuşadası Belediyesinde görev yaparken turistlere yapılan kötü muameleye engel olan Özel Güvenlik Görevlisi Fatih Öztatar kardeşimiz bu duyarlılığı ile listemize girdi. Arkadaşımızı tebrik ediyoruz.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye “Özel Güvenlik Görevlisinden Duyarlı Davranış” başlıklı özel güvenlik haberimizden ulaşabilirsiniz.


 

 

Özel Güvenlik Görevlisi Cemal Özder

Özel Güvenlik Görevlisi Cemal Özder

 

 • Başakşehir’de bir sitede görev yapan Özel güvenlik görevlisi Cemal Özder kardeşimiz döviz dolu çantayı bulup sahibine ulaştırarak sergilediği erdemli davranış ile listemizde yerini aldı. Arkadaşımızı tebrik ediyoruz.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye “Yine Bir Özel Güvenlik Görevlisinden Duyarlılık Örneği” başlıklı özel güvenlik haberimizden ulaşabilirsiniz.


ögg haber

Özel Güvenlik Görevlisi Neslihan Tekgül

 • Yalova Terminalinde devriye atarken dikkati sayesinde bulduğu çantayı sahibi olan yaşlı teyzeye teslim edilmesini sağlayarak onun mutluluğuna vesile olan özel güvenlik görevlisi Neslihan Tekgül’ü bu örnek davranışından dolayı tebrik ediyoruz.

 

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiye “Yalova Terminalinde görevli özel güvenlik personelinden örnek davranış” başlıklı özel güvenlik haberimizden ulaşabilirsiniz.


Örnek Özel GüvenlikÖzel Güvenlik Görevlisi Suat Özcan

 

 • Esenler Stadyumu’nda antrenman yaptığı sırada bir arkadaşıyla çarpışması sonucu dili boğazına kaçan 15 yaşındaki futbolcuya müdahale ederek hayatını kurtaran özel güvenlik görevlisi Suat Özcan’ı yaptığı ilkyardım müdahalesi sebebiyle tebrik ediyoruz.

Konu ile ilgili ayrıntıya “Dili boğazına kaçan sporcuyu stat güvenlik görevlisi kurtardı” başlıklı özel güvenlik haberimizden ulaşabilirsiniz.


özel güvenlik görevlisi

Özel Güvenlik Görevlisi Bilal Demir

 • Sakarya İli Hendek ilçesinde bir fabrikada yaralı olarak bulduğu atmaca ile ilgilenip bakımını yaptıktan sonra onu doğaya tekrar bırakan özel güvenlik görevlisi Bilal Demir’i örnek davranışından dolayı tebrik ediyoruz.

Konu ile ilgili ayrıntıya “Yaralı atmacaya özel güvenlik görevlisinin şefkat eli uzandı” başlıklı özel güvenlik haberimizden ulaşabilirsiniz.

ögg

Özel Güvenlik Görevlisi Fatih Yavuz Aşıkoğlu

 • Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gebze hizmet binasında cüzdanını düşüren Suriye’li kadının cüzdanını bularak kendisine teslim eden özel güvenlik görevlisi Fatih Yavuz Aşıkoğlu’nu örnek davranışından dolayı tebrik ediyoruz.

Konu ile ilgili ayrıntıya “Gebze’de güvenlik görevlisinden örnek davranış” başlıklı özel güvenlik haberimizden ulaşabilirsiniz.


 

 

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Avatar Bergüzar dedi ki:

  Gerçekten tebrikler bazende böyle güzelliklere ihtiyacımız oluyor

BİR YORUM YAZ