Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan için görülmemiş güvenlik önlemi

Cumhurbaşkanı Erdoğan için görülmemiş güvenlik önlemi
blank blank

Bu sabah saatlerinde Ukrayna’ya uçan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırbistan’a da ziyarette bulunacak. Erdoğan’ın yarın Sırbistan’a yapacağı resmi ziyaret sırasında 3 Bin Sırp polisinin görev yapacağı belirtildi.

 

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın yarın Sırbistan‘a yapacağı resmi ziyaret sırasında 3 Bin Sırp polisinin görev yapacağı belirtildi.

 

Sırp basınında yer alan haberlerde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Sırbistan Cumhurbaşkanı Vuciç ile ikili ve heyetlerarası görüşmelerde bulunacağı belirtildi. Haberde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sırbistan’a yapacağı ziyaret sırasında 3 Bin polisin ve 50 özel korumanın görev yapacağı belirtildi.

YENİ PAZAR-SANCAK’I DA ZİYARET EDECEK

Ziyarette çok sayıda Türk Bakanın ve 185 işadamının da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik edeceği haberde, ziyaret kapsamında ayrıca Türkiye – Sırbistan İş Forumunun gerçekleştirileceği ifade edildi. Söz konusu ziyaret kapsamında çeşitli alanlarda anlaşmaların imzalanmasının öngörüldüğü belirtildi. 10-11 Ekim tarihleri arasında Sırbistan’da kalacak olan Erdoğan’ın, programı çerçevesi kapsamında Yeni Pazar-Sancak’ı da ziyaret edeceği yer alıyor.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ