Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Güvenlik görevlisinin ayırma çabaları işe yaramadı

Güvenlik görevlisinin ayırma çabaları işe yaramadı

Çin’de sevgilisini taciz eden yaşlı adamı sokak ortasında dövmeye başlayan gence güvenlik görevlisinin çabaları yetmedi,genç olayı abartınca sevgilisinden dayak yedi.

AŞLI ADAMI ACIMASIZCA DÖVMEYE BAŞLADI

blank

blank

Henan Yongcheng kentinde, sevgilisini elle taciz eden yaşlı adama tepki gösteren genç, adamı sokak ortasında darp etmeye başladı.

Ne olduğunu anlamayan yaşlı adam, kaldırımdaki bir ağaca sarılarak hem ayakta durmaya hem de gencin peş peşe attığı tekmelerden korumaya çalıştı.

GÜVENLİĞİN AYIRMA ÇABALARI DA İŞE YARAMADI

Çevredekiler olan bitene kayıtsız kalırken, bir güvenlik öfkeli genci yaşlı adamdan uzaklaştırmak için uzun süre çaba harcadı.

Ancak ne gelip geçenlerin bakışlarına ne de güvenlik görevlisinin çabalarına aldırış etmeyen genç, yaşlı adama üst üse yumruk ve tekmeler indirmeye devam etti.

GENÇ KIZ SEVGİLİSİNİ YERE YATIRIP PEŞ PEŞE TOKATLADI

Tacizci olduğu iddia edilen adama yardım ise, beklemediği yerden geldi.

Sevgilisinin kavgayı uzatmasına ve yaşlı adamı acımasızca dövmesine tepki gösteren genç kız, sevgilisinin yere düşmesinin ardından peş peşe tokatlarla onu yaptığına pişman etti.

 O anlar ise, yoldan geçen biri tarafından cep telefonuna kaydedildi.
Bize göre gerçekte Çin’li güvenlik görevlisi pek de engel olmaya çalışmıyor, sadece engel olmaya çalışıyormuş gibi görünüyor.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ