Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Otel Güvenlik Görevlisine otomobilin arkadan çarptığı an güvenlik kamerasına yansıdı

Otel Güvenlik Görevlisine otomobilin arkadan çarptığı an güvenlik kamerasına yansıdı

Otel Güvenlik görevlisine otel giriş kapısını açmak üzere iken,  yüksek hızlı bir araba arkadan çarptı o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

 

CCTV kameralar, şok edici bir çarpma anını yakaladı, Güney Hindistan’da bir otel güvenlik görevlisi otel giriş kapısını açmak üzere iken yüksek hızda giden bir araç arkadan çarptı, güvenlik görevlisi ancak zorlukla hayatta kalan bir araba tarafından arkadan çarptı. 

blank

blank

Tamil Nadu eyaletindeki Madurai’de bulunan Kanagavel Nagar’ın bir sakini olan 61 yaşındaki Vijayakumar, Pandian Oteli’nde ana kapıdan sorumlu otel güvenlik görevlisi  olarak çalışıyordu. 

9 Aralık’un ilk saatlerinde Vijayakumar, yüksek hızda giden bir arabanın ona arkasından vurmadan önce bir motosikletçiye ön kapıyı açıyordu. 

Motosikletçi zarar görmedi, ama Vijayakumar çarpmanın etkisiyle yolun üzerine fırladı ve otel personeli tarafından hastaneye kaldırıldı, kazanın  CCTV görüntüleri ise sosyal medyada yayınlandı. 

Tallakulam polisi kaza ile ilgili soruşturma başlattı ve otelin CCTV görüntüleri incelendi.

Otel personelinin verdiği bilgilere dayanarak, polis, özel bir şirketin yöneticisi olan 39 KMG’lık bir KM Devanathan’ı tutukladı ve 279, 337 IPC ve 187 Motorlu Taşıtlar Yasası kapsamında onu trafikten men etti. 

Polise göre, Devanathan otelde arkadaşlarıyla parti yapıyordu ve arabasını kullanırken alkolün etkisi altındaydı. Daha sonra sulh mahkemesinde tutuklandı ardından kefaletle serbest bırakıldı. 

Kazada ağır yaralanan Watchman Vijayakumar için doktorlar ciddi şekilde yaralandığını ve sol bacağında birden fazla kırık olduğunun tespit edildiğini, tedavisinin sürdüğünü açıkladılar.

Otel yönetimi, otel güvenlik görevlisinin doğrudan bir personelleri olmadığını, bir güvenlik şirketi tarafından hizmet sağlandığını ileri sürdü.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ