Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Cumhurbaşkanının asgari ücret konusunda bir müjdesi olacak mı? İşte cevabı!

Cumhurbaşkanının asgari ücret konusunda bir müjdesi olacak mı? İşte cevabı!

Özel Güvenlik son dakika haberi; Cumhurbaşkanı Erdoğan, asgari ücret ile ilgili bir jest yapacağı sinyalini verdi. Erdoğan “İnşallah jestimizi yaparız da burada yapmayalım daha. Şu anda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız yaptıkları çalışmaları döner dönmez bize bir getirsinler. Bakalım son geldikleri nokta nedir, onu da bir kendilerinden görelim. İnşallah, tarafları memnun edecek bir adımı atarız” dedi. Cumhurbaşkanı, 2020 yılı içinde faizde tek haneye gidileceğini kaydetti.

blank

blank

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, asgari ücret ile ilgili bir jest yapacağı sinyalini verdi. Malezya Başbakanı Mahathir Muhammed’in girişimiyle düzenlenen Kuala Lumpur Zirvesi’ne katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk gazetecilerle bir araya geldi.

Erdoğan, asgari ücret konusunda devam eden görüşmelerin son tur görüşmelere başladıkları hatırlatılarak, “Asgari ücret konusunda bir müjdeniz olacak mı?” sorusuna “İnşallah jestimizi yaparız da burada yapmayalım daha. Şu anda Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız yaptıkları çalışmaları döner dönmez bize bir getirsinler. Bakalım son geldikleri nokta nedir, onu da bir kendilerinden görelim. İnşallah, tarafları memnun edecek bir adımı atarız” ifadeleriyle cevap verdi.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ