Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Havza’da TYP kapsamında çalışacak güvenlik personeli kura ile belirlendi

Havza’da TYP kapsamında çalışacak güvenlik personeli kura ile belirlendi

Havza ilçesinde İŞKUR’un Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında istihdam edilecek 62 kişi için noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

Havza ilçesinde İŞKUR’un Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında istihdam edilecek 62 kişi için noter huzurunda kura çekimi yapıldı.

Havza ilçesinde TYP kapsamında temizlik ve güvenlik görevlisi olarak çalıştırılacak 62 kişinin belirlenmesi için 289 kişi arasından kura çekimi gerçekleştirildi.

6 kişilik özel güvenlik görevlisi kurasına 22 kişi, temizlik görevlisi olarak istidam edilen 56 kişilik kuraya ise 267 kişi müracaat etti.

Havza Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda yapılan kura öncesi İŞKUR yetkilileri tarafından, vatandaşlara kura hakkında bilgi verildi.

Havza Milli Eğitim Şube Müdürü Hüsamettin Elmas, kurada belirlenen temizlik ve güvenlik görevlilerinin Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda hizmet yapacağını belirterek, “Kurada 41 kişi ilçe merkezinde, 15 kişi kırsal mahallelerde olmak üzere 56 temizlikçi ve 6 güvenlik görevlisi olarak 62 kişi belirlenecek.” dedi.

Daha sonra Havza 2. Noteri Nur Yılmazlar tarafından kura çekimi yapıldı.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ