Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

‘Motorcu Dostu’ 150 istasyon

‘Motorcu Dostu’ 150 istasyon

GEÇEN yıl hayata geçirdiği ‘Motorcu Dostu İstasyon’ konsepti ile hem akaryakıt sektöründe hem de motosiklet camiasında büyük ses getirdiklerini ifade eden Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, “Aytemiz, bu yıl da motosiklet kullanıcılarına olan desteğini göstermek için fuarın ana sponsoru oldu. 22 Şubat tarihinden itibaren motosiklet meraklılarını ağırlayacak olan fuar, 25 Şubat’a kadar ziyaret edilebilecek.
‘Motorcu Dostu’ 150 istasyon

blank

blank

Fuar boyunca, ziyaretçilerin kasklarını ve montlarını emanet edeceği dolapları da ücretsiz olarak kullanıma sunacak olan Aytemiz’in standını ziyaret edenleri de küçük sürprizler bekliyor olacak. Fuar boyunca Aytemiz standını ziyaret eden motosiklet kullanıcıları, araçlarından inmeden ödeme yapmalarını sağlayan ‘Motordan Öde’ özelliğine sahip Aytemiz Kart’ları da buradan temin edebilecek. Aytemiz fuar boyunca ilk 1.000 kişiye vereceği bu kartlarda motosiklet kullanıcılarına yapacakları yakıt alımlarında kullanabileceği 10 TL tutarında hediye puan da sunacak” diye konuştu.

HEDEF 150 İSTASYON

Türkiye’de motosikletlileri bu ölçekte sahiplenen ilk ve tek marka olduklarını hatırlatan Ahmet Eke, motosikletlerin ve motosiklet kullanıcılarının Türkiye’de hak ettikleri noktaya ulaşması için gerekli desteği sağlamayı sürdüreceklerini söyledi. Motosikletlerin en çağdaş ve çevreci ulaşım araçlarından biri olduğunu ve bu nedenle çok daha geniş bir kullanıcı kitlesine yayılmasının Türkiye’ye önemli avantajlar sağlayacağına dikkat çeken Eke, şunları söyledi: “Geçtiğimiz yıl hayata geçirdiğimiz Motorcu Dostu İstasyon’ konsepti, hem kendi sektörümüzde hem de motosiklet camiasında büyük ses getirdi.

blank

Biz Aytemiz olarak tüm müşterilerimizi dinliyor, onların talep ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ürün ve hizmeti hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Onların da taleplerini dinleyerek bu projeyi hayata geçirdik. 25 istasyonla başladığımız ve hali hazırda 100 istasyona ulaştığımız projede hedefimiz 150 istasyona ulaşmak. Bu projede amacımız motosikletliler için bir farkındalık yaratmaktı. Çok kısa sürede hedefimize ulaştığımızı düşünüyorum. Bu yıl 10’uncusu düzenlenen Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı Motobike İstanbul 2018’in ana sponsorluğunu üstlenerek motorcu dostlarımız ile yeniden bir araya gelecek olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum.”

FARKINDALIK YARATILACAK

Yılın ikinci yarısında ise tüm motosiklet kullanıcılarını önceleyecek bir kurumsal sosyal sorumluluk projesini hayata geçireceklerini söyleyen Ahmet Eke, “Motosiklet kullanıcılarına, istasyonlarımız dışında da fayda sağlamak amacıyla ‘Motorcu dostu istasyon’ projemize paralel olarak sabit ve gezici eğitim programı üzerine kurulacak yeni sosyal sorumluluk projemizi de hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Bu projemizi ilgili tüm paydaşların desteği ile büyütmeyi hedefliyoruz. Toplum bilinçlendirilmesinde en büyük güçlerden biri olan medyada da bu konu özelinde alanlar ayrılarak Türkiye çapında farkındalık yaratılması da öncelikli hedeflerimiz arasında” dedi.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ