Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

2017 yılının son özel güvenlik sınavları yarın!

2017 yılının son özel güvenlik sınavları yarın!

2017 yılı özel güvenlik sınav takviminin son sınavı tüm yurtta yarın yapılacak.

 

blank

blank

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından tüm yurtta gerçekleştirilen 73. Temel Eğitim Sınavı ile 49. Yenileme Eğitimi Sınavı 03 Aralık Pazar günü saat 10.00’da tüm yurtta yapılacak.

73. Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınavı ve 49. Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi Sınavı 2017 yılı özel güvenlik sınav takviminin son sınavı olma özelliğini taşıyor. 4-13 Aralık 2017 tarihleri arasında ise silahlı özel güvenlik sertifikası için uygulamalı silah bilgisi ve atış eğitimi sınavları gerçekleştirilecek.

2018 Özel Güvenlik Sınav Takvimi açıklandı mı? henüz Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından 2018 yılı Özel Güvenlik Sınav Takvimi duyurulmadı, yetkililerden aldığımız bilgide 2018 sınav takvimi için hazırlıkların yapıldığı ve diğer kurumların sınavları ile çakışmaması için koordinasyonun tamamlanmasının beklendiği belirtildi.

egm özel güvenlik dairesi başkanlığı

2018 yılı özel güvenlik sınav takvimin ilk sınavının Ocak ayı sonunda yada Şubat ayı başlarında yapılması bekleniyor.

Yarın ki 73. Temel Eğitim sınavı ve 49. Yenileme Eğitimi sınavının tamamlanması ile birlikte, 2017 yılı özel güvenlik sınav takvimine göre toplamda bir yıl içinde 6 sınav gerçekleştirilmiş olacak.

2018 yılı Özel Güvenlik Takviminde ise yıl içerisinde kaç sınav bulunacağı hangi tarihlerde gerçekleştirileceği, Özel Güvenlik Daire Başkanlığının koordinasyon çalışmalarının tamamlanması ve ardından özel güvenlik adayları ile özel güvenlik çalışanlarına duyurulması ile belli olacak.

ozelguvenlik.net olarak 2018 yılında özel güvenlik sınavlarının yapılacağı tarihleri yakından takip etmekteyiz. Sınav Takvimi yayınlanır yayınlanmaz 2018 yılı özel güvenlik takvimi sayfamızda duyurulacaktır.

özel güvenlik sınav cevapları

Ayrıca, 73. Temel Eğitim Sınav Soruları ve 73. Temel Eğitim Sınav Cevapları ile 49. Yenileme Eğitimi Sınav Soruları ve 49. Yenileme Eğitimi Sınav Cevaplarını yine web sitemizde bulabileceksiniz.

Yarın özel güvenlik temel eğitim sınavına katılacak tüm özel güvenlik adayları ile özel güvenlik yenileme eğitimine katılacak tüm özel güvenlik çalışanlarına başarılar dileriz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ