Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

3 Özel Güvenlik Görevlisi Alımına 392 Kişi Başvurdu

3 Özel Güvenlik Görevlisi Alımına 392 Kişi Başvurdu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Niğde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde görev yapmak üzere özel güvenlik personel alımı için kura çekildi.

 

Niğde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 3 özel güvenlik görevlisi alımına toplam 392 kişi başvuruda bulundu. Geçen hafta özel güvenlik görevlisi alımına yapılan başvuru süresinin dolmasının ardından, Niğde Belediyesi Kültür Merkezinde kura çekimi gerçekleştirildi.

Tüm adayların katılımıyla gerçekleştirilen kura çekimi sonucunda toplamda 12 asil ve 12 yedek aday belirlendi. Niğde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne özel güvenlik alımı ile ilgili süreç devam ediyor. önümüzde ki günlerde kura ile belirlenen 12 asil ve 12 yedek üye özel güvenlik mülakat sınavına alınacak ve bu sınav sonucunda seçilen 3 özel güvenlik görevlisi işe başlayacak.

özel güvenlik haberleri 2019

Özel Güvenlik mülakat sınavına girecek adaylara Özel Güvenlik Mülakat Sınavlarında Dikkat Etmeniz Gerekenler başlıklı yazımızı okumalarını tavsiye ediyoruz. Yine örnek olup size fikir oluşturacak Özel Güvenlik Mülakat Soruları yazımıza da bakmanız size yardımcı olacaktır.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.