Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

6 Ayda 2 FETÖ/PDY Bağlantılı Güvenlik Amiri

6 Ayda 2 FETÖ/PDY Bağlantılı Güvenlik Amiri

İddiaya Göre; Turgutlu Belediyesi’nde yaklaşık 1 senedir Güvenlik görevlisi olarak çalışan sonrasında Güvenlik Amirliğine atanan H.Ö yaklaşık 5 ay önce FETÖ/PDY Terör Örgütü ile İrtibatlı Olmak….

İddiaya Göre;  Turgutlu Belediyesi’nde yaklaşık 1 senedir Güvenlik görevlisi olarak çalışan sonrasında Güvenlik  Amirliğine atanan  H.Ö yaklaşık 5 ay önce  FETÖ/PDY Terör Örgütü ile İrtibatlı Olmaktan Soruşturma Görüp Meslekten İhraç Edilmiş. H.Ö’nün Meslekten İhracı Sonrası 5 Aydır Boş Olan Güvenlik Amirliğine 1 Haftalık Süre Zarfında A.Y Atanmıştı.

Yeni Atanan 1 Haftalık Güvenlik Amiri A.Y Geçtiğimiz Çarşamba Günü Turgutlu Belediyesi Önünden Emniyet Ekiplerince FETÖ/PDY Terör Örgütü ile İrtibatlı olmaktan kelepçelenerek göz altına alındı. 6 Ay içerisinde Atanan 2 Güvenlik Amirinin Atanmalarından Kısa Süre Sonra FETÖ/PDY Terör Örgütü ile irtibatlı olmaktan Meslekten İhraç ve Göz Altına Alınmalarından Sonra Turgutlu Belediyesinde Büyük Bir Gerginliğe Yol Açacak Gibi Görünüyor. (habercigazetesi.org)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ