Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

69.Temel Eğitim ve 45.Yenileme Eğitimi Sınavları yapıldı.

69.Temel Eğitim ve 45.Yenileme Eğitimi Sınavları yapıldı.

69. Özel Güvenlik Temel Eğitim ve 45. Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi sınavları yapıldı. Sınav Soruları ne zaman açıklanacak? Sınav Cevap Anahtarı ne zaman açıklanacak? Sınav Sonuçları ne zaman açıklanacak?

blank

blank

69. özel güvenlik temel eğitim sınavı ve 45.özel güvenlik yenileme eğitimi sınavı 05 Mart 2017 Pazar günü yapıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığının yayınladığı sınav talimatlarına göre, 69. özel güvenlik temel eğitim sınavının ardından Pazartesi günü (bugün) Silah atış sınavları gerçekleştirilecek ve atış sonuçları 15 Mart 2017 tarihine kadar bitirilerek özel güvenlik bilgi sistemine veri girişleri gerçekleştirilecek. 08 Mart 2017 tarihinde ise 69.Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınavı Sorularının yayınlanması planlanmakta. 17 Mart 2017 tarihinde ise 69.Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınavı cevap anahtarı ve sınav sonuçlarının yayınlanması beklenmekte. Bir önceki sınavlarda olduğu gibi 69.Özel Güvenlik Temel Eğitim sınavı soruları yayınlandığı zaman en kısa süre içinde uzmanımız tarafından çözümlenerek yayınlanacaktır. Uzmanımız tarafından oluşturulan cevap anahtarı, sınava giren özel güvenlik adaylarına alacakları puanları ortalama olarak belirleyebilmeleri, soruları tekrar gözden geçirmelerinin faydalı olacağı düşüncesiyle yayınlanmaktadır. Sınavdan alacağınız puanlar Özel Güvenlik Daire Başkanlığı Sınav sisteminde bulunan cevap anahtarına göre değerlendirilmektedir.

Yine 05 Mart 2017 Pazar günü yapılan 45.Yenileme Eğitimi sınavının ardından Pazartesi günü (bugün) Silah atış sınavları gerçekleştirilecek ve atış sonuçları 15 Mart 2017 tarihine kadar bitirilerek özel güvenlik bilgi sistemine veri girişleri gerçekleştirilecek. 08 Mart 2017 tarihinde ise 45.Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi Sınavı Sorularının yayınlanması planlanmakta. 45.Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi cevap anahtarı ile sınav sonuçlarının ise 69.Özel Güvenlik Temel Eğitimi sınav sonuçlarının açıklanmasından yaklaşık bir hafta sonra yani 24 Mart 2017 tarihinde yayınlanmasını bekliyoruz. 45.Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi sınav soruları da yayınlandığı zaman en kısa süre içinde uzmanımız tarafından oluşturulan cevaplar www.ozelguvenlik.net web sitemizde yayınlanacaktır.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ