Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

69.Temel Eğitim Sınavı ve 45.Yenileme Eğitimi Sınavı Ne Zaman?

69.Temel Eğitim Sınavı ve 45.Yenileme Eğitimi Sınavı Ne Zaman?

Özel Güvenlik 69. Temel Eğitim Sınavı ne zaman yapılacak? Özel Güvenlik 69. Temel Eğitim Sınavı Soruları ne zaman yayınlanacak? 69. Temel Eğitim Sınavı Cevapları ne zaman açıklanacak? 69. Temel Eğitim Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özel Güvenlik 45.Yenileme Eğitimi Sınavı ne zaman yapılacak? Özel Güvenlik 45. Yenileme eğitimi sınavı soruları ne zaman yayınlanacak? 45. Yenileme Eğitimi Sınavı cevapları ne zaman yayınlanacak? 45.Yenileme eğitimi sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? gibi soruların tümünün yanıtlarını öğrenmek için ozelguvenlik.net web sitemizi takip edin…

EGM Özel Güvenlik Daire Başkanlığı 2017 yılı özel güvenlik sınav takvimine göre önümüzde ki dönemde yapacağı 69. özel güvenlik temel eğitim sınavı ile 45.özel güvenlik yenileme eğitimi sınavı talimatlarını yayınladı.

Talimata göre 69. özel güvenlik temel eğitim sınavına, 27 Ocak 2017 tarihine kadar özel güvenlik temel eğitimini bitirmiş olan kursiyerler girebilecek. Bugün yani 08 Şubat 2017 tarihi itibariyle Özel Güvenlik Daire Başkanlığı 69. temel eğitim sınavına girecek adayların sınav yerlerinin belirlenmesi işlemine başladı. 69. özel güvenlik temel eğitim sınavı 05 Mart 2017 Pazar günü saat 10.00’da yapılacak. Sınavı Silahlı özel güvenlik sertifikası alabilmek için başvuran adayların uygulamalı atış sınavı 06-15 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

69.özel güvenlik temel eğitim sınavında çıkan sorular 08 Mart 2017 tarihinde Özel Güvenlik Daire Başkanlığınca yayınlanacak. 17 Mart 2017 tarihinde ise cevap anahtarları ile sınav sonuçları açıklanacaktır. Web sitemizi takip eden özel güvenlik arkadaşlarımızın da bildiği üzere henüz cevap anahtarları ve sonuçları açıklanmayan 68. özel güvenlik temel eğitim sınavı cevapları ile 44. özel güvenlik yenileme eğitimi sınavı cevapları uzman değerlendirmesi olarak web sitemizde yayınlanmıştır. 69.özel güvenlik temel eğitim sınavı soruları ile 45. özel güvenlik yenileme eğitimi sınavı soruları yayınlanır yayınlanmaz en kısa süre içinde yine uzman değerlendirmesi ile cevapları yayınlayacağız. Bu hususta özellikle belirtmek isteriz ki, resmi sınav sonuçlarının belirlenmesinde esas olan Özel Güvenlik Daire Başkanlığının ölçme ve değerlendirme için kullandığı cevap anahtarıdır. Bu şekilde uzman değerlendirmesini yayınlamamızın amacı; özel güvenlik adaylarının sınav sonrasında da soruları tekrar gözden geçirebilmesi, cevapları soru üzerinde görerek bilgi düzeyini değerlendirmesi ve minumum hata ile alacağı puanı hesaplayabilmesine yardımcı olmaktır keza, yakın zaman önce yayınladığımız 68.özel güvenlik temel eğitim sınavı soru ve cevapları 1 hafta içerisinde 523 özel güvenlik adayı tarafından incelenmiştir. Aynı şekilde 69. özel güvenlik temel eğitim sınavı cevapları web sitemizde yayınlanacaktır.

egm özel güvenlik dairesi başkanlığı

45.özel güvenlik yenileme eğitimi sınavına 27 Ocak 2017 tarihine kadar özel güvenlik yenileme eğitimini bitirmiş olan kursiyerler girebilecek. Yenileme eğitimi sınavına girecek özel güvenlik görevlilerinin sınav yerleştirme işlemleri bugün başladı. 45. özel güvenlik yenileme eğitimi sınavı 05 Mart 2017 Pazar günü saat 10.00’da yapılacak. Sınavı Silahlı özel güvenlik sertifikası yenilemesi için başvuran özel güvenlik görevlilerinin  uygulamalı atış sınavı 06-15 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yine sınav soruları yayınlanınca en kısa süre içinde 45.özel güvenlik yenileme eğitimi sınavı cevapları uzman değerlendirmesi ile ozelguvenlik.net’te  yayınlanacaktır.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ