Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

73. Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Soruları Yayınlandı

73. Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Soruları Yayınlandı

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 73. Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınavı Soruları yayınlandı.

 

blank

blank

Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından 03 Aralık 2017 tarihinde saat 10.00 da gerçekleştirilen 73. Özel güvenlik Temel Eğitim Sınavı Soruları Özel Güvenlik Daire Başkanlığının sitesinde duyuruldu.

2017 yılının son sınavı olan 73.temel eğitim sınavı daha önce ilgili daire başkanlığınca yayınlanan 73. özel güvenlik temel eğitim ve 49. yenileme eğitimi sınav talimatına göre;

04-13 Aralık 2017 :Uygulamalı Atış Sınavı yapılarak, atış puanlarının Özel Güvenlik Bilgi Sistemine veri girişlerinin yapılacağı tarih aralığıdır.
06 Aralık 2017 :Sınav sorularının ve cevap anahtarlarının yayınlanmasının planlandığı tarihtir.
15 Aralık 2017 : Sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihtir.
18-22 Aralık 2017 :Yazılı sınav sonucuna itiraz etme süresi ve il emniyet müdürlüklerince Özel Güvenlik Bilgi Sistemine itiraz kayıtlarının girileceği tarih aralığıdır.
23-27 Aralık 2017 :Yazılı sınav sonuçlarına itirazların değerlendirileceği tarih aralığıdır.
27 Aralık 2017 :Yazılı sınav itiraz sonuçlarının açıklanacağı tarihtir.

49. özel güvenlik yenileme eğitimi sınavı soruları ve cevapları ile  73. Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Soru ve Cevapları sitemize eklenmiştir.  Sınavlar ile ilgili değerlendirmelerinizi sınavın soru ve cevaplar sayfasının altında ki yorum bölümüne yapabilirsiniz. Tüm özel güvenlik adayları ve çalışanlarına başarılar dileriz.




BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ



ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ