Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

75. Temel Eğitim ile 51. Yenileme Eğitimi Sınavları Ne Zaman?

75. Temel Eğitim ile 51. Yenileme Eğitimi Sınavları Ne Zaman?

74. Temel Eğitim ve 50. Yenileme Eğitimi Sınavları 04 Şubat 2018 Pazar günü gerçekleştirildi. Peki 75. Temel Eğitim ve 51. Yenileme Eğitimi Sınavları Ne Zaman?

 

blank

blank

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı her yılın son ayında bir sonraki yılın özel güvenlik sınav takvimini yayınlamaktadır. Ancak 2018 yılı özel güvenlik sınav takvimi, Milli Eğitim Bakanlığı ve diğer ilgili kurumlar ile sınav tarihleri konusunda yapılması gereken koordinasyonda gecikme yaşandığından dolayı, bu yıl ocak ayı içerisinde yayınlandı.

egm özel güvenlik dairesi başkanlığı

Özel Güvenlik Daire Başkanlığı, 2018 yılı sınav takviminde bulunan ilk sınavda mağduriyet yaşanmaması için önceden sitesinde açıklama yayınlamıştı. 74. Temel Eğitim ve 50. Yenileme Eğitimi için Sınav Talimatı ve süreç ile ilgili bir açıklama ise yapılmadı.

2018 yılı özel güvenlik sınav takvimine göre diğer sınavlarla birlikte 75. Temel Eğitim ve 51. özel güvenlik Yenileme Eğitimi Sınavlarının yapılacağı tarihte sınav takviminde belirlendi ve duyuruldu.

75. Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınavı ile 51. Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi Sınavı yine tek oturumda 08 Nisan 2018 Pazar günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek. Bu sınava 02 Mart 2018 tarihine kadar temel ve yenileme eğitimini bitirenler  girebilecek.

Özel Güvenlik Temel Eğitimi, Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi Sınavlarının soru ve cevapları ile özel güvenlik sınav takvimi ve sınavlar ile ilgili diğer bilgileri www.ozelguvenlik.net’te bulabilirsiniz.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ