Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

79. Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Sonuçları Açıklandı

79. Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Sonuçları Açıklandı

79. Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Sonuçları bugün Açıklandı.

Özel Güvenlik Sınavı Soru ve Cevapları ise 05 Aralık 2018 tarihinde yayınlandı, özel güvenlik sınav sonuçlarının ise 14 Aralık 2018 tarihinde yayınlanması planlanmaktaydı, ancak 14 Aralık 2018 tarihine yetiştirilemeyen sonuçlar bugün gece saatlerinde Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından sisteme girildi.

Özel Güvenlik Daire Başkanlığı Sınav Sonuçlarınıza BURADAN bakabilirsiniz.

79. Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınav Sonuçları Açıklandı01

02 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilen 79. Özel Güvenlik Temel Eğitim ve 55. Yenileme Eğitimi Sınavlarının soru ve cevapları 05 Aralık 2018 tarihinde yayınlandı, 03 Aralık 2018 Pazartesi tarihinden itibaren ise uygulamalı atış sınavları yapıldı. Temel eğitim sınavının soru ve cevaplarına buradan yenileme eğitimi sınavının soru ve cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Güvenlik Temel Eğitim ve Yenileme Eğitimi Sınav Sonuçlarına nasıl bakılacağı konusunda buradaki  yazımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Özel Güvenlik Daire Başkanlığı bugün yalnızca temel eğitim sınav sonuçlarını yayınladı, özel güvenlik yenileme eğitimi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun cevabı ise haberimizin devamında…

Açıklanan sınav sonuçlarına yapılacak itirazların tarih aralığı ise 17-21 Aralık 2018’dir.

79. Özel Güvenlik Temel Eğitimi Sınav sonuçlarına yapılacak itirazların değerlendirilmesinin ardından 26 Aralık 2018 tarihinde itiraz sonuçlarının açıklanması beklenmektedir.

55. Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi Sınav Sonuçlarının ise 21 Aralık 2018 tarihinde açıklanması planlanmaktadır. Yenileme Eğitimi Sınavına yapılacak itirazların tarih aralığı 24-28 Aralık 2018 olarak belirlendi. Yapılacak değerlendirmenin ardından itirazların sonuçlarının da 31 Aralık 2018 tarihinde açıklanması beklenmektedir.

79. Özel Güvenlik Temel Eğitim ve 55. Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi Sınavları 2018 yılının son sınavları olarak gerçekleştirildi. 2019 yılı Özel Güvenlik Sınav Takvimi belirleme çalışmaları ise Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından halen yürütülmekte.

Aralık ayı içerisinde Özel Güvenlik Sınav Takvimi 2019 yılı için açıklanması beklenmekte, ilgili kurumlar ile yapılan koordinasyon sonunda 2019 Özel Güvenlik Sınav Takvimi açıklanacak.

2019 yılı özel güvenlik sınav tarihlerinin oluşturabilmesi için kurumlar ile yapılan koordinasyonun amacı yapılacak sınavların tarih yönünden birbiri ile çakışmasının önüne geçilmek istenmesidir. Bu amaçla Özel Güvenlik Daire Başkanlığı yetkililerinden alınan bilgide takvim oluşturma çalışmalarının sürdüğü ve tamamlanınca sisteme girilerek ilan edileceği bildirilmiştir. Tarihler açıklandığında sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda duyurulacaktır.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ