Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

80. Özel Güvenlik Temel Eğitim ve 56. Yenileme Eğitimi Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

80. Özel Güvenlik Temel Eğitim ve 56. Yenileme Eğitimi Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından 2019 yılı için planlanan özel güvenlik sınavlarının ilki 17 Şubat 2019 Pazar günü yapılacaktır.

 

blank

blank

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığınca 2019 yılı özel güvenlik sınav takviminde yayınlanan ve bu yılın ilk sınavı olan 80. Özel güvenlik temel eğitim sınavı ile 56. Özel güvenlik yenileme eğitimi sınavı 17 Şubat 2019 Pazar günü saat 10.00 da gerçekleştirilecek.

80. Temel eğitim sınavına 11 Ocak 2019 tarihine kadar özel güvenlik temel eğitimi bitiren kursiyerler katılabilecektir. Silahlı Özel Güvenlik Sertifikası için sınava katılan adayların uygulamalı silah atış sınavları ise 18-27 Şubat 2019 tarihleri arasında yapılarak özel güvenlik bilgi sistemine atış puanları girilecektir.

80. Özel güvenlik temel eğitimi sınavı ve 56. özel güvenlik yenileme eğitimi sınavı soru ve cevaplarının 20 Şubat 2019 tarihinde yayınlanması planlanmaktadır. Soru ve Cevaplar yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklenecektir.

Özel güvenlik sınavlarının sonuçlarının yayınlanmasının planlandığı tarih ise 08 Mart 2019 olarak belirlenmiştir.

Ayrıntılı bilgi için, Özel Güvenlik Temel Eğitim ve Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi Sınav sınavlarının sınav talimatına Özel Güvenlik 80. Temel Eğitim ve 56. Yenileme Eğitimi Sınav Talimatı başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Sınavlara daha iyi hazırlanabilmek için özel güvenlik sitemizde sizler için oluşturulan kaynaklardan yararlanabilirsiniz. Bunlardan bazıları;

Özel Güvenlik Temel Eğitim Sınavı ile Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi Sınavlarına girecek tüm adaylara sınavlarda başarılar dileriz.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.