Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

88’den güvenlik anlaşması

88’den güvenlik anlaşması

Orhangazi’de faaliyet gösteren 88 Yatırım İnşaat Turizm Anonim Şirketi, Ankara Merkezli Mısırlı Güvenlik Ltd.Şti. ile anlaşma imzaladı.

 

Yaklaşık 1 yıl önce faaliyete geçen Orhangazi merkezli  88 Yatırım A.Ş. geçtiğimiz günlerde şirket merkezinde misafir ettiği Mısırlı Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd.Şti. yetkilileri ile “Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Sözleşmesi” imzaladı. Mısırlı Güvenlik yetkilileri Hakan Mısırlı ve Tarık Buğra Ünal; yaptıkları açıklamada “Orhangazi ve Marmara Bölgesinin yükselen değeri olan 88 Yatırım A.Ş. ile iş ortaklığı ile ilgili attığımız adımlar, uzun süren görüşmeler ve toplantılar meyvesinin verdi ve bugün imzaladığımız bu sözleşme ile güzel bir başlangıç yapmış olduk. Hayırlı olur inşallah.” dediler.

 

88 Yatırım A.Ş. CFO’su Tuna Çokgüler ise konu ile ilgili açıklamasında; “Orhangazi 88 ile tanışmaya her gün devam edecek; güvenlik ve koruma hizmetleri ile ilgili Ankara’nın güçlü ve güvenilir firmalarından Mısırlı Güvenlik şirketi ile yaptığımız bu anlaşma ile Orhangazi’nin tek güvenlik firması olacağız, fabrikalarımızın Orhangazi merkezli bir firmadan hizmet almalarına olanak sağlayacağız. Bu gurur; 88’in nezdinde tüm  Orhangazi’nin gururudur.”dedi.(tunagazete.com)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ