Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Akdeniz Üniversitesi’nde Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim

Akdeniz Üniversitesi’nde Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim

Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde bilgi, beceri, tecrübe ve sunulan güvenlik hizmeti kalitesinin artırılması amacıyla 12-13 Şubat 2018 tarihlerinde Antalya’da görev yapan tüm özel güvenlik personeline yönelik eğitimler verildi. Güvenlik hakkındaki kanunlar ve alınacak güvenlik tedbirleri hususunda bilgilendirmeler yapıldı.

 

blank

blank

Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bumin Kağan Konferans Salonu’nda Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı ve Koruma Daire Başkanlığı tarafından verilen eğitim kapsamında; özel güvenlik görevlilerine etkili iletişim, genel kollukla ilişkiler, aidiyet duygusunun geliştirilmesi, güvenlik tedbirleri, özel güvenlik hukuku, mevzuatla gelen yetki, sorumluluk ve idari yaptırımlar konularında bilgiler aktarıldı.

Antalya’da güvenli ve huzurlu ortamın sağlanmasına ve devam ettirilmesine önemli katkılar sağlayacak eğitime başta Akdeniz Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü personeli olmak üzere tüm kuruluşların güvenlik personellerinden yoğun ilgi vardı.(antalyaburada.com)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ