Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Arasta çarşısı özel güvenlik istiyor

Arasta çarşısı özel güvenlik istiyor
blank blank

Tarihi Arasta Çarşısı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Adem Bayrak, Bulgaristan vatandaşlarının alışveriş yapmak için Edirne’yi tercih etmelerinin esnafı mutlu ettiğini belirterek, çarşılardaki kontrolü sağlamak için güvenlik görevlisi talep ettiklerini söyledi.

Kapıların açılması ile çarşı esnaflarının çok mutluluk duyduğunu belirten Bayrak; “Bunun devamını isteriz. Yalnız çarsılarda girişler kontrol altına alınsın diye valimizden talebimiz oldu ama henüz gelmedi. Olursa içeriye girenler maskesiz girmezler, hastalığı da yaymazlar diye düşünüyoruz. Valimizden güvenlik görevlisi adı altında emniyetten mi olacak güvenlikçilerden mi olacak özel güvenlik görevlilerinde mi, kapılarda durduğunda daha iyi olacak ümidindeyiz. Çünkü bize sen kimsin diyorlar. Olursa caydırıcı olur, yaygınlaşmanın az olacağını ümit ediyoruz. Kapılar açıldı tabii ki iyi oldu, hareket var ama alış veriş yapmıyorlar pek fazla.

blank

İnşallah olur ümidiyle bekliyoruz. Nerde hareket orada bereket derler bu söz doğru hiç olmazsa pandemi de ki gibi değil şimdi ufak ekmekler alıyor herkes evine ekmek götürüyor” dedi.(edirnegazetesi)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ