Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

AVM’ye Bıçakla Girmek İsteyen Adanalı Terör Saçtı

AVM’ye Bıçakla Girmek İsteyen Adanalı Terör Saçtı

Adana’da AVM’ye bıçakla girmek isteyen bir genç ile özel güvenlik görevlileri arasında kavga çıktı. Güvenlik görevlilerini bıçakla kovalayan genç, çevredeki vatandaşlara da rastgele bıçak savurdu, bu anlar anbean kaydedildi.

 

Adana’da bir alışveriş merkezine (AVM) giren gencin, geçtiği x-ray cihazının uyarı vermesi üzerine güvenlik görevlileri tarafından üstü aranmak istendi. Kendini aratmak istemeyen genç, cebinden çıkardığı bıçakla alışveriş merkezinin içine koşmaya başlayınca, özel güvenlik görevlileri ile arasında arbede çıktı. Yaşanan arbedede bıçakla güvenlik görevlilerini kovalayan genç, çevredeki vatandaşların telefon kameralarına anbean yansıdı.

BIÇAĞI RASTGELE ÇEVREDEKİ İNSANLARA SAVURDU

Olay, merkez Seyhan ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezinde meydana geldi. AVM‘ye giren bir grup genç, x-ray‘den geçerken cihaz uyarı verince özel güvenlik görevlileri gençlerin üzerlerini aramak istedi. Buna karşı çıkan bir genç, AVM‘nin içine doğru koşarak kaçmaya başladı. Güvenlik görevlilerinin kovaladığı genç, çok sayıda kişinin arasında üzerindeki bıçağı çıkararak rastgele sallamaya başladı. Genç daha sonra kendisini engellemek isteyen güvenlik görevlilerini de bıçakla kovaladı.

OLAY YATIŞTI DERKEN BAŞKA BİR GENÇ GÖREVLİLERE TEKME ATINCA KAVGA YENİDEN BAŞLADI

Bir süre sonra genç, bıçağı cebine koyarak özel güvenlik görevlilerinin yanına gitti. Gencin arkadaşlarından birisi koşarak güvenlik görevlisine tekme attı. Özel güvenlik görevlileri ile gençler arasında tekme tokat kavga çıktı. AVM‘ye polisin gelmesiyle olaylar son bulurken, bazı vatandaşlar olayı cep telefonlarıyla görüntüledi.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ