Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Aydın’ın birincisi Zeybek Güvenlik

Aydın’ın birincisi Zeybek Güvenlik

Türkiye genelinde yapılan 72. Özel Güvenlik Sınavı’nda, Silahlı Temel Eğitim Sınavı Aydın İl Birinciliğini Zeybek Özel Güvenlik öğrencisi göğüsledi.

 

blank

blank

Sınavda temel ve silahlı eğitimin 120 sorusundan 119’una doğru yanıt veren ve silah atışlarından da 5’te 5 yapan Aydın Zeybek Özel Güvenlik Öğrencisi Mustafa Hışır, il Birincisi oldu.

HIŞIR; “HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR”

Aydın İl genelinde 529 kursiyerin katıldığı sınavda İl birincisi olan Mustafa Hışır; “Hayat tecrübelerime dayanarak elde ettiğim naçizane görüşüm; Doğru yaşamaya çalışarak yanlışlarımızı en aza indirmek, algılarımızı açık tutmak, kendimizi geliştirmek ve insanlığa faydalı olmak, başarıya ulaşmak için çok çalışmak ve kendine inanmaktır. Bunları gerçekleştirdiğimiz de de hiçbir başarı tesadüf olmaz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Aydın Zeybek Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Müdürü Deniz Karaköse Baysal olmak üzere tüm öğretmenlerime emekleri için teşekkür eder şükranlarımı sunarım” dedi.

BAYSAL; “EMEĞİN VE BİLGİNİN KARŞILIĞINDA ELDE EDİLMİŞ BİR BAŞARIDIR”

Aydın Zeybek Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Müdürü Deniz Karaköse Baysal, kursiyerlerinin elde etmiş olduğu bu başarıdan dolayı büyük onur duyduklarını dile getirirken, “Yaklaşık 10 yıldır özel güvenlik eğitim kurumu olarak sektöre personel yetiştiriyoruz. Tüm kursiyerlerimizle tek tek ilgilenerek onların sınavlarda başarı elde etmesi için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Mustafa kardeşimizin elde etmiş olduğu bu başarıdan dolayı da kendisini kutlarken, emekleri, bilgi ve birikimleriyle öğrencilerimize eğitim veren tüm öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

KURS ÜCRETİ İADE EDİLEREK ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

Zeybek Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak sınavlarda bu ve buna benzer başarılar elde eden öğrencilerini ödüllendirdiklerini ifade eden Müdür Baysal; “Mustafa Hışır öğrencimizin başarısı bizleri çok mutlu etmiştir. Kurumsal olarak, kurulduğumuz ilk günden itibaren bu ve buna benzer başarıları ödüllendirmişizdir. Mustafa kardeşimizin başarısından dolayı kendisine altın hediye edeceğimiz gibi özel güvenlik eğitimi kurs ücretini de kendisine iade ederek başarısını ödüllendireceğiz” ifadelerini kullandı. (Aydınhedef)


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ