Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Bakan Soylu’ya özel güvenlik görevlilerinden destek

Bakan Soylu’ya özel güvenlik görevlilerinden destek
blank blank

Özel Güvenlik sektörüne dokunan ve sektör çalışanlarına ‘Siz Bizim İçin Değerlisiniz’ sözüyle sürekli destek veren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu‘nun istifasını açıklaması, ardından Cumhurbaşkanı tarafından istifanın kabul edilmeyerek görevine devam edilmesine karar verilmesine özel güvenlik görevlileri sosyal medyadan destek verdi.

blank

Özel güvenlik sektöründe yenilikçi bir çok projenin başlatılmasına öncülük eden İçişleri Bakanı Soylu önderliğinde, geçtiğimiz yıl başlatılan Genel Kolluk-Özel Güvenlik İş Birliği, Koordinasyon ve Entegrasyon Uygulaması (KAAN) projesi ile Polis, Jandarma ve Özel Güvenlik Görevlileri arasında güçlü bir iletişimin tesis edilmesi sağlanmış, bu sayede uygulanan pilot illerde projenin asayiş olaylarına olumlu etkisi görüldü.

Kaan projesi şimdilerde ise tüm yurtta uygulanmaya başladı.

özel güvenlik haberleri
özel güvenlik arması

Yine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatı ile kamu da özel güvenlik kıyafetlerinde tek tip uygulaması çalışmalarına başlandı. Tek tip kıyafet tasarımı çalışmaları tamamlandı, ancak dünya da olduğu gibi ülkemizin de içinden geçtiği bir dizi olumsuz olaylar dönemi nedeniyle tanıtımı ertelenmek zorunda kalındı. Koronavirüs salgınının kontrole alınıp ülke gündeminden düşmesinden sonra kıyafet uygulamasına geçilmesi bekleniyor.

İçişleri Süleyman Soylu için özel güvenlik görevlilerinin sosyal medyada yaptığı bazı paylaşımlar;

blank
blank
blank

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ