Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Banka güvenlik görevlileri tarafından düzenli bir şekilde alınıyorlar

Banka güvenlik görevlileri tarafından düzenli bir şekilde alınıyorlar

Bilecik’te banka giriş ve ATM önlerine 1’er metre aralıklar vatandaşların beklemesi için daire ve şeritler çizildi.

 


ÖZEL GÜVENLİK HABER – Bilecik’te banka giriş ve ATM önlerine 1’er metre aralıklar vatandaşların beklemesi için daire ve şeritler çizildi. Daire ve şeritlerin dışına çıkanlar güvenlik görevlileri tarafından uyarılıyor.

Bilecik’te Korona virüs Covid-19 önlemleri kapsamında yürürlüğüne giren bankalara 5’er kişi alınması kuralı banka güvenlik görevlileri tarafından düzenli bir şekilde gerçekleştirilirken, banka giriş ve ATM önlerine 1’er metre aralıklar vatandaşların beklemesi daire ve şeritler çizildi. Bilecik’te bankaların en yoğun olduğu Teyfikbey ve Atatürk caddesi bankalara güvenlik görevlileri tarafından içeri 5’er kişi alınırken, diğerler banka müşteriler kendilerine ayrılan yuvarlak daireler ve şeritler içinde bekliyor. Vatandaşların yoğun kullandığı bankaların bulunduğu caddelerde polis ekipleri devamlı devriye yaparken, 65 yaş üzeri kişilere uyarıda bulunuyorlar.

Vatandaşlar bu önlemi güzel bulduklarını söylerlerken, tüm vatandaşların Korona virüs Covid-19 önlemlerine uymasını istediler. Sıraya giren müşterilerin kimileri maske ve eldivenli olduğu görülürken, kimilerinin hiç bir tedbir almaması gözlerden kaçmadı.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.