Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Bartın’da Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim

Bartın’da Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları doğrultusunda ülke genelinde tüm çalışan Özel Güvenlik Görevlilerine eğitim programı düzenlendi. Bu kapsamda Bartın İl Emniyet Müdürlüğü’nde de Bartın’da görev yapan özel güvenlik görevlilerine eğitim veriliyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları doğrultusunda ülke  genelinde tüm çalışan Özel Güvenlik Görevlilerinin hizmetinin kalitesinin artırılması amacıyla 4-5-6 Ocak 2018 tarihlerinde saat 10-00 – 16 00 saatleri arasında Etkili İletişim, Genel Kollukla İlişkiler, Aidiyet Duygusunun geliştirilmesi, Güvenlik Tedbirleri, Özel Güvenlik Hukuku, Mevzuatla Gelen Yetki Sorumluluk ve İdari Yaptırımlar ve Afet ve Acil Durum Başkanlığı Bilinçlendirme Eğitimi konuları ile ilgili eğitim verilecek.

blank

blank

Bu kapsamda Bartın’a  Emniyet Genel Müdürlüğünden gelen Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Salavat Mete Pınar ve Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü Asım Dursun tarafından Bartın Emniyet Müdürlüğü Konferans Salonunda Bilgilendirme Eğitimi veriliyor.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ