Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Bursa’da güvenlik görevlilerine eğitim

Bursa’da güvenlik görevlilerine eğitim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatları ile başlatılan proje çerçevesinde; ülkemiz genelinde görev yapan tüm özel güvenlik görevlilerinin bilgi, beceri, tecrübe ve sunulan güvenlik hizmetlerinin kalitesinin arttırılması amacıyla, etkili iletişim, genel kollukla ilişkiler ve aidiyet duygusunun geliştirilmesi, güvenlik tedbirleri ve özel güvenlik hukuku alanlarında eğitim planı hazırlandı.

 

blank

blank

Hazırlanan bu eğitim planı çerçevesinde; Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında görevli Polis Başmüfettişlerince, 22 Ocak Pazartesi günü Bursa ili Polis ve Jandarma sorumluluk alanında görev yapan tüm özel güvenlik görevlilerine yönelik, Uludağ Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Şehit Polis Memuru Hüseyin AKYÜZ Kültür Merkezinde ilk etap eğitimi verildi. Eğitimin ilk etabında ayrıca Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) görevlilerinin kendi eğitim programları dahilinde eğitime katılımları sağlandı.

Özel güvenlik görevlilerine yönelik düzenlenen ve 26 Ocak’ta sona erecek olan eğitimin ilk etabına katılımın yoğun olduğu gözlemlenmiş olup,  ikinci etap eğitimler 03-07 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ