Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Çağrı Merkezleri Tek Çatı Altında

Çağrı Merkezleri Tek Çatı Altında

Adana’da sağlık, itfaiye, polis, jandarma, AFAD, sahil güvenlik ve orman gibi çağrı merkezleri tek çatı altında hizmet verecek.

 

blank

blank

Adana‘da sağlık, itfaiye, polis, jandarma, AFAD, sahil güvenlik ve orman gibi çağrı merkezleri tek çatı altında hizmet verecek.

Vali Mahmut Demirtaş, sağlık, itfaiye, polis, jandarma, AFAD, orman ve sahil güvenlik gibi çağrı merkezlerinin tek çatı altında hizmet vereceği Adana 112 Acil Çağrı Merkezi ile ilgili bilgi aldı.

Valilik Toplantı Salonu’nda Vali Yardımcısı Murat Süzen, AFAD, orman ve sahil güvenlik birimlerinin yetkililerinin bulunduğu toplantıda Vali Demirtaş, çağrı merkezlerinin Adana 112 Acil Çağrı Merkezi bünyesinde tek çatı altında toplanacağını belirterek, merkezin 2018 yılında hizmete başlayacağını söyledi.

Vali Demirtaş, Adana 112 Acil Çağrı Merkezi’nin işlevi hakkında değerlendirmede bulunduklarını dile getirerek, “Vatandaşlarımız 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ulaşarak, tüm ihbar, şikayet, talep ve beklentilerine tek numaradan cevap bulacaklardır. Kurumlar arası koordinasyonu da hızlandıracak merkezin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Toplantıda, Adana 112 Acil Çağrı Merkezi’nde kurumlar arası eş zamanlı işbirliği ve gereksiz çağrıların elenmesi ile zaman ve işgücü kaybının da önüne geçileceği vurgulandı.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ