Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Güvenlik Görevlilerinin Maaşını Az Buldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Güvenlik Görevlilerinin Maaşını Az Buldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Güvenlik Görevlilerinin Maaşını Az Buldu.

ÖZEL GÜVENLİK HABER – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özel güvenlik maaşları ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Erdoğan’ın bugün İstanbul’da yoğun programı vardı, Cuma namazı için tadilatı tamamlanan Nusretiye Camisine gelen Erdoğan, Cuma namazını bu camide kıldıktan sonra caminin açılışını gerçekleştirdi.

Cuma namazının ardından saat 15.00 sularında yeniden restore edilen Mısır Çarşısının açılış programına katıldı. Mısır Çarşısı önünde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmanın ardından açılış kurdelesini keserek çarşı esnafını ziyaret etti.

Mısır Çarşısı esnafını ziyaret eden Erdoğan çarşıda yaklaşık 3 saat kaldı, çarşı gezisi sırasında kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen özel güvenlik görevlileri ile bir süre sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Güvenlik Görevlilerinin Maaşını Az Buldu01

Boğaziçi Vip Özel Güvenlik Şirketinin Mısır Çarşısı projesinde çalışan Özel Güvenlik Görevlisi Seda Ceyhan ve Özel Güvenlik Görevlisi Cahver Sancımak ile yakından ilgilenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sohbet sırasında Özel Güvenlik Görevlisi Seda Ceyhan’a “Özel güvenlik maaşın ne kadar?” diye sordu, Ceyhan bu soruyu “Asgari ücretalıyorum” diyerek cevapladı, bunun üzerine Sayın Erdoğan, maaşın az olduğunu söyleyerek Mısır Çarşısı Esnafları Dernek Başkanı Ömer Başıbüyük‘ten Özel Güvenlik maaşlarını artırmasını istedi ve özel güvenlik görevlilerinin maaşına zam yapılmasının sözünü aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Güvenlik Görevlilerinin Maaşını Az Buldu02

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Özel Güvenlik Görevlisi arkadaşlarımıza gösterdiği ilgi ve destekten dolayı teşekkür ediyor, Sayın Cumhurbaşkanımızın maaş konusundaki hassasiyetinin tüm işverenlere örnek olmasını diliyoruz.

2020 yılı ortalama özel güvenlik maaşları ile ilgili bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Güvenlik Görevlilerinin Maaşını Az Buldu03

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Güvenlik Görevlilerinin Maaşını Az Buldu04

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Güvenlik Görevlilerinin Maaşını Az Buldu05

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Güvenlik Görevlilerinin Maaşını Az Buldu06

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Güvenlik Görevlilerinin Maaşını Az Buldu07

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Güvenlik Görevlilerinin Maaşını Az Buldu08

Cumhurbaşkanı Erdoğan Özel Güvenlik Görevlilerinin Maaşını Az Buldu09

www.ozelguvenlik.net haber

özel güvenlik haber


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Avatar GÜLSÜM dedi ki:

    Reisss sağlıkta çalışan güvelik personelleriniz de askari ücret alıyor bizim sesimizi duyun Cumhurbaşkanım sendikadan da maduruz saygılar..Gaziantep ten selamlar

  2. Avatar Ali dedi ki:

    Komedi sanki bilmiyor bütün oggler asgari ücret alıyor bekçi maaşı bile vermiyorlar ama bu 285 bin özel güvenlik bir olursa daha iyi şeyler olur susarsan daha çok vururlar

  3. Avatar Nagihan dedi ki:

    Tüm illerde ögg personeline zam lazim sadece orasi olmamali .herkes ayni işi yapiyor özel guvenlik ve koruma mezunu olup boştayim birak maaşi daha işe giremiyoruz bizi duyun !

BİR YORUM YAZ