Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Doktoru Darp Edilmekten Güvenlik Görevlisi ve Vatandaşlar Kurtardı

Doktoru Darp Edilmekten Güvenlik Görevlisi ve Vatandaşlar Kurtardı
blank blank

Doktoru darp edilmekten güvenlik görevlisi ve vatandaşlar kurtardı

 

– Iğdır’da randevusuz olarak tedavi görmek isteyen şahıs, doktora küfür etti. Tartışmanın büyümesi ile doktoru darp etmek isteyen hastaya kapıdaki güvenlik görevlisi engel oldu.
Iğdır Devlet Hastanesinde görev yapan Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı Dr. Barış Ermişler, hastane içerisinde muayeneye gelen hastanın küfürlü saldırısına maruz kaldı. Sözlü tartışmanın fiziki müdahaleye dönmesine güvenlik görevlisi engel oldu.
Darp edilmekten güvenlik görevlisi tarafından kurtulan Doktor Barış Ermişler: “Poliklinikte dün saat 12.10 sıralarıydı. Kapımın önünde halen randevulu hastalarım vardı. S.T., isimli hastanın ne girişi ne de randevusu vardı. Biraz bekleyin randevulu hastalarıma baktıktan sonra size de yardımcı olmaya çalışırım dedim. Hasta dışarı çıktıktan sonra bana küfür etti. Bunun üzerine hemen beyaz kod verdik. Polis ekipleri gelip saldırganı gözaltına aldıktan sonra savcılığa giderek suç duyurusunda bulundum. S.T. isimli saldırgan hakkında yasal işlem başlatıldı” dedi.

“Daha Serkan’ın şokunu atlatamadık”

Yaklaşık 1 ay önce Üroloji Doktoru Serkan Yarımoğlu’na yapılan bıçaklı saldırının şokunu üzerinden atamadığına değinen Doktor Ermişler, “Daha Serkan’a yapılan bıçaklı saldırının şokunu üzerimizden atamadık. Bir tek ben değil bütün meslektaşlarım o şoku üzerinden atamadı. Artık gerekli önlemlerin alınmasını istiyoruz. Kendimizce gerekli önlemler alıyoruz ama gereken yapılırsa çok seviniriz. Çok tereddütlü çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

 

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ