Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Eminönü İskelesinde iki kadının kavgasında güvenlik görevlisi araya girdi

Eminönü İskelesinde iki kadının kavgasında güvenlik görevlisi araya girdi

Tansiyonun yükseldiği Eminönü İskelesi’nde tartışma çıktı. Yoğunluk nedeniyle sabırların tükendiği iskelede bir kadın, ‘Niye geçmiyorsun’ diye bağıran kadının saldırısına uğradı.

Eminönü’nden, Üsküdar’a gitmek isteyenler iskele önünde uzun kuyruk oluşturdu. İskelede bekleyen iki kadın arasında ise kavga çıktı. Kadınlardan biri, önünde bekleyen kadınla yavaş hareket ettiği için tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. O kadınlardan biri turnike üzerine çıkarak tartıştığı kadına uçan tekme attı. İskeledeki güvenlik görevlileri kavgayı ayırdı. 

Koronavirüs Salgını nedeniyle sık sık sosyal mesafe konusunda uyarılar yapılırken, Eminönü-Üsküdar Vapur İskelesinde akşam saatlerinde yoğunluk nedeniyle tansiyon yükseldi.

blank

Saldırıya uğrayan kadın olayı şöyle anlattı:

“Valizle girenler diğer tarafta bekliyormuş. Benim yanımda çocuğum var. Sırada beklerken önümden biri geçti.

“Turnikeye ikinci akbili basmak için biraz beklememiz gerekiyor. Hemen geçemiyoruz. Arkamdaki iki kadın ‘niye geçmiyorsun’ diye bana bağırdı.”

“Sen bana neden bağırıyorsun dedim. Doğu Türkistanlıyım. O da bana ‘sen ne diyorsun, git ülkene’ dedi. Turnikenin üzerine atlayarak benim üstüme gelmeye çalıştı. Şikayette bulundum” 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ