Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Emniyet Müdürü Ahmet Sula özel güvenlik tv de canlı yayın konuğu olacak

Emniyet Müdürü Ahmet Sula özel güvenlik tv de canlı yayın konuğu olacak

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında görevli Emniyet Müdürü (Müfettiş) Ahmet Sula özel güvenlik tv de bu akşam canlı yayın konuğu olacak.

Emniyet teşkilatında uzun yıllar çeşitli kademelerde görev yapan Ahmet Sula 2. Sınıf Emniyet Müdürü iken Terörle Mücadele Daire Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü. 1. Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine terfi eden Ahmet Sula Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında Müfettiş Emniyet Müdürü olarak görevini sürdürüyor.

Ahmet Sula’nın canlı yayına davet edilmesinin tek nedeni tabi ki Emniyet Müdürü olmasından dolayı değil, onu farklı kılan en önemli özelliği sanatçı kişiliği.

Ahmet Sula aynı zamanda eserleri yurt içi ve yurt dışı sergi salonlarında sergilenmiş bir Kaligrafi resim sanatçısı, resim sanatçısı kimliğinin yanı sıra yeni dünya düzenine ve modern hayata daha derinden farklı bir bakış açısı getiren, Türk-İslam medeniyeti ve kadim anadolu tarihimizde bizi biz yapan değerleri modern dünya ile yeniden buluşturan ve bunun özellikle gençler üzerinde bir sinerji oluşturabilmesi için çaba harcayan bir ağabey.

Anlatım uslübunun çekiciliği ve bunu aktarma becerisi ile bilgi dağarcığının zenginliğinin farkına varan ve faydalanmak isteyen, ülkemizde ki birçok kurum ve kuruluş kendisini panel, sempozyum gibi birçok etkinliğe davet ediyor.

Genel kolluk kuvvetlerinin yetiştiği eğitim kurumları ile üniversiteler ve farklı organizasyonlara sürekli katılan Ahmet Sula, bu bilgi ve birikimini Güvenlik İş Sendikası Başkanı Ömer Çağırıcı’nın moderatörlüğünde özel güvenlik camiası ile bu akşam saat 20.00’de özel güvenlik tv youtube kanalında paylaşacak.

Bir kulağa küpe, bir fincan kahve ve bir yudum zem zem tadında geçeceğine inandığımız bu programı kaçırmayın.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ