Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Engelsiz Yaşam Vakfı En İyi Güvenlik Şirketi Ödülü Binsat Holdinge Verildi

Engelsiz Yaşam Vakfı En İyi Güvenlik Şirketi Ödülü Binsat Holdinge Verildi

İstanbul’da birçok davetlinin katılımıyla gerçekleşen Engelsiz Yaşam Vakfı 9.Yılın En İyileri Ödül Töreni’nde en iyi güvenlik şirketi ödülü Binsat Holding’e verildi.

 

blank

blank

Türkiye genelinde birçok yatırımla adından söz ettiren Binsat Holding‘e, ünlü isimlerinde katıldığı ödül töreninde en iyi güvenlik şirketi ödülü verildi.

Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından organize edilen “Tüm Şehit Çocukları Yardımlaşma Derneği” ile “Engelsiz Sigorta” yararına düzenlenen 9.Yılın En İyileri Ödül Töreni, Volkan Severcan ile Deray Yurdakul’un sunuculuğunda Double Tree by Hilton İstanbul Topkapı balo salonu’nda gerçekleştirildi.

Ödül töreninde ‘Yılın En İyi Güvenlik Şirketi‘ ödülü, Binsat Holding adına Arafat ve Cengiz Bingöl’e verildi.

Gerçekleşen törenin ardından bir açıklama yapan Binsat Holding yönetimi; “Engelsiz Yaşam Vakfının organize ettiği Yılın En iyileri Ödül törenine Binsat Holding olarak katıldık. Bizleri, Yılın En İyi Güvenlik Şirketi‘ne layık gören jürimize ve halkımıza teşekkür ederiz. Bizler için manevi değeri yüksek olan bu ödülde emeği olan tüm Binsat ailesi çalışanlarına da teşekkür ediyoruz.  Yıllardır güvenlik sektöründe kaliteli hizmet veren Binsat Grup, hak ettiği bu ödülle daha da iyi yerlere doğru ilerleyecektir. Ayrıca bu organizasyon aracılığıyla engelli kardeşlerimizin sevincine ortak olan iş ve sanat camiasına teşekkür ediyoruz” şeklindeki ifadelere yer verdi.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.