Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

Ergüney güvenlik görevlisini ziyaret etti

Ergüney güvenlik görevlisini ziyaret etti
blank blank

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Şenol Ergüney, 2 hırsız tarafından saldırıya uğrayan İzmit Yürüyüş Yolu Semt Polikliniğinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Hamit Demircioğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

İzmit Yürüyüş Yolu Semt Polikliniğinde geçtiğimiz günlerde sabah 05.00 sıralarında meydana gelen olayda binanın önünde bulunan alüminyum doğramaları çalmak isteyen 2 hırsız, kendilerine engel olmaya çalışan güvenlik görevlisi Hamit Demircioğlu’nun kafasına alüminyum doğramalar ile vurarak darp etmişti. Kafasına dikiş atılan ve hayati tehlikesi bulunmayan güvenlik görevlisini Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Şenol Ergüney Hastanede ziyaret etti.

Güvenlik görevlisinin sağlık durumu hakkında bilgi alan Ergüney; “Öncelikle kendisine geçmiş olsun diyoruz, görevine gösterdiği hassasiyetinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Kamu Hastaneleri Birliği olarak arkadaşlarımızın yanındayız. Kendisinin yanında olduğumuzu göstermek ve moral vermek için buradayız. Yasal işlemler için başvurularımızı yaptık, yine yasal sürecin takipçisi olacağız, bu suçu işleyenler mutlaka cezalarını alacaklardır.” dedi.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ