Özel Güvenlik Haber ve Eğitim Sitesi
Özel Güvenlik Sitesi

ETİ En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapıyor

ETİ En Az Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapıyor

ETİ Şirketler Grubu, yayımladığı ilan ile en az lise mezunu güvenlik görevlisi ve şoför alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları ve diğer tüm detaylar haberimizde…

blank

blank

ETİ Şirketler Grubu, 2017’nin son aylarında da personel alımlarına devam ediyor. ETİ tarafından yayımlanan ilan ile İstanbul‘da görevlendirilmek üzere Güvenlik Görevlisi ve Şoför alımı yapılacağı duyuruldu.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

GÜVENLİK GÖREVLİSİ

ETİ Güvenlik Görevlisi alım ilanına başvuracak adaylardan; en az lise mezunu olmaları, güvenlik alanında en az iki yıl deneyimli olmaları, 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası’na hakim olmaları ve silahlı güvenlik kimliğine sahip olmaları isteniyor. Adayların ayrıca; MS Office programlarını etkin kullanabilmeleri, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık olmaları, profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık olmaları ve dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip olmaları gerekiyor. Adayların, ekip çalışmasına yatkın olmaları, askerlikle ilişkisi bulunmaması ve İstanbul (Anadolu Yakası)’da ikamet ediyor veya edebilecek olmaları da istenilen şartlar arasında yer alıyor.

ŞOFÖR

Şoför alım ilanına başvuracak adayların; en az lise mezunu olmaları, şoför olarak 3 yıl deneyimli olmaları, İstanbul trafiğinde deneyimli olmaları ve uzun yol deneyimli olması gerekiyor. Ayrıca; dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, iletişimi becerileri yüksek ve koordinasyon yeteneği güçlü, İstanbul’da ikamet eden ya da edebilecek adayların başvuruları kabul edilecek.

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAK?

ETİ şoför alım ilanına başvurular, 23 Aralık 2017

Güvenlik görevlisi alım ilanına başvurular ise; 22 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek. İlana başvuru yapmak için aşağıda yer alan linklere tıklayınız.

Şoför alımı için tıklayınız.

Güvenlik Görevlisi için tıklayınız.


BU İLANI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.